reklama

Herec Miroslav Etzler se opravdu netradičním způsobem chystá na příchod miminka

reklama

Herec Miroslav Etzler přišel podpořit svou hereckou kolegyni Henrietu Hornáčkovou do Divadla Rokoko. Herečka s široko daleko nejkrásnějšíma očima nastudovala s dětmi z Dětského domova v Tuchlově divadelní pásmo a mladí herci se pak mohli svým uměním pochlubit na prknech pražského divadla.

„Dostal jsem od Henriety laskavé pozvání na toto vystoupení a jako divák velice rád tato představení navštěvuji. Jendou jsem byl na divadle, kde hráli děti s Downovým syndromem a bylo to skvělé. A i dneska jsem přesvědčený, že to bude také takové,“ řekl charismatický herec Miroslav Etzler, který má na umístění dětí v dětských domovech jasný názor.

„Nedovedu si představit, že by mé dítě vyrůstalo v dětském domově. Ale věřím, že jsou v životě mezní situace, například ze zdravotních důvodů maminky, kdy je lepší umístit dítě v dětském domově. Ale na druhou stranu si ale myslím, že je hodně párů, například homosexuálních, kteří by rádi adoptovali děti a nemůžou. Věřím tomu, že pokud dítě vyrůstá v láskyplném prostředí, je to lepší, než v domově,“ zamyslel se herec.

Miroslav Etzler se za několik měsíců opět stane otcem. Se svou přítelkyní Helenou Bartalošovou čekají potomka. Jak se po letech připravuje populární herec opět na roli tatínka? „Nijak zvlášť se nepřipravuji. Ale pro mě tato situace má také jedno východisko. Zhruba před třemi týdny jsem se odhodlal k tomu, na co se už připravuji hodně dlouho. Rozhodl jsem se výrazně zhubnout a to celých 25 kilo, abych nebyl starý tělnatý pán. Dávám se do formy, abych byl pružným tatínkem,“ smál se Etzler, který by klidně ve svém věku už mohl být dědečkem.

„Ten vyšší otcovský věk sice je dvousečná zbraň, ale já si myslím, že právě vzhledem k němu budu tentokrát otec par excellence. Hodně se na to těším,“ zakončil povídání Miroslav Etzler.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama