reklama

Aneta Vignerová má ráda strniště! Ale jen někde…Jaké to je sáhnout Pavle Vitázkové?

reklama

Aneta Vignerová si uvědomuje, že pokud se živí svou krásou, musí být vždy dokonalá, vždy připravená, a to i pokud jde zrovna s odpadky. To se týká nejen upravené tváře, vlasů, ale i hladké pokožky bez jediného chloupku. Někdy to dá zabrat, protože každodenní holení pokožku dráždí a výsledný efekt může být nehezký a hlavně nepříjemný. Jak se chloupků doživotně zbavit se proto Aneta zeptala Pavly Vitázkové. A kam ji Pavla poslala?

Nebyla to říše fantazie, o které si Pavla Vitázková snila jako puberťačka – říše, ve které už nikdy neměla mít žádné chloupky. Poslala ji na jiné místo, které je skutečné a dokážou tam chloupků zbavit na celý život. „Je to opravdu pohodlné. Nemůže mě překvapit manžel, koupaliště, sauna, svlékací představení…zkrátka všechny ty ošemetné situace, ve kterých figurují chloupky, jsou pryč. A pokud jde o ty, kteří si mohli „šáhnout“, tak spokojenost byla veliká,“ přiznala s šibalským úsměvem Pavla Vitázková, která je tváří Estetiky Brno/ Epilace Praha. Aneta Vignerová si dle svých slov doposud vystačila pouze s žiletkou. Vosk, pinzetu, cukrovou pastou ani jiné epilační metody prý nikdy v životě nezkoušela, jelikož má citlivou pokožku, a tak nechtěla nic riskovat. „Jsem ráda, že je moderní mít výraznější obočí, protože já bych si ho nikdy trhat nemohla. Zkoušela jsem to, ale vždycky jsem jen brečela bolestí a pčíkala. Nevidím důvod, proč by si měl člověk dobrovolně ubližovat,“ popisovala své pokusy o odstraňování chloupků po domácku Aneta Vignerová.

Nebolelo to 

Laserovou epilaci nohou a podpaží se rozhodla v kosmetickém salonu Estetika Brno/ Epilace Praha podstoupit kromě nutnosti denního holení také proto, že i když je pokožka právě oholená, cibulky chloupků a chloupky, které jsou zatím ještě pod kůží, mohou být v některých pózách stále vidět. „Tím, že jsem si nechala všechny chloupky odstranit, ušetřím práci sobě – nemusím se už nikdy holit, ale také retušérům, kteří musí občas miniaturní tečky v podpaží a na nohou na mých fotografiích odstraňovat,“s úsměvem vysvětlovala své důvody Aneta Vignerová, Miss České republiky 2009. V kosmetickém salonu v Praze byla již dvakrát a třetí, poslední, návštěva ji čeká koncem roku. „Je důležité oholit se den dopředu, aby nebyla pokožka při laserové epilaci podrážděná, ale chloupky byly zároveň co nejkratší. Mile mě překvapilo, že celé ošetření prováděla Katka Lewkiwova pouze dvacet minut a že jsem vůbec nic necítila,“ komentovala návštěvu salonu Estetika Brno/ Epilace Praha Aneta. Zatím byla v salonu pouze na epilaci, ale nebrání se využít i ostatních nabízených služeb.

MHD mi nedělá dobře

Aneta je toho názoru, že každá žena by měla být dokonale oholená, a to nejen kvůli vzhledu, ale především kvůli hygieně. „Občas se nestačím divit. Já radši vůbec nejezdím MHD, protože když vidím, jak o sebe některé ženy nedbají, nedělá mi to dobře. A tím nemyslím jen pohled,“ a levou rukou se chytla za nos a pravou si udělala onen pověstný vějíř, aby naznačila, který z jejích smyslů v letní MHD nejvíce trpí. To je tedy názor na neoholené ženy. S muži je to ovšem jiné. „Je to zvláštní, ale na chlapech je to úplně něco jiného. Myslím, že stačí, když si muži chlupy jen zkracují. Když je chlap oholený po celém těle jako žena, mám pocit, že se tak musí i chovat. Nemohla bych mít doma někoho, kdo má v koupelně víc věcí než já. Vousy ve tváři zkrátka dodávají na mužnosti a jsou sexy,“ takže metrosexuálové nemají u Anety Vignerové šanci. Ovšem to teď nemají šanci ani jiní muži, protože je již nějakou dobu zadaná. Hýčká si ji hokejista Michal Gulaši, kterého lze občas vídat s krásně upraveným strništěm.

Foto: ESTETIKA Brno / EPILACE Praha

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama