reklama

Anetu Vignerovou vyhodili! Prý kvůli tomu, co nosí v podprsence!

reklama

Každý, kdo chce být ve svém povolání úspěšný, musí splňovat základní předpoklady pro výkon té či oné práce. Kuchař musí umět vařit, učitel učit, ředitel vést firmu a modelka? Ta musí být především krásná! Právě proto se Aneta Vignerová rozhodla, že navštíví po vzoru svých kolegyň kliniku plastické chirurgie Esthé, kde by si po vstupní konzultaci ráda nechala upravit prsa. Ale stalo se něco, s čím nepočítala. Vyhodili ji!

„Kliniku Esthé mi doporučila kamarádka, která tu byla na zákroku a nemohla si celé vedení a přístup vynachválit. O profesionalitě celého týmu jsem se ostatně přesvědčila sama. Musím také přiznat, že mi i hodně polichotilo, když mi řekli, že na jejich služby mám ještě spoustu času,“ řekla na jednu stranu zhrzeně, na druhou stranu šťastně, že nic nepotřebuje, Aneta Vignerová. Aneta se objednala k MUDr. Karlu Urbanovi předem na konzultaci, stejně jako ostatní klientky. Když ale přišla a MUDr. Urban jí prohlédl, konstatoval, že na jejích prsou neshledává žádnou vadu, kvůli které by musela podstoupit plastickou operaci prsů. Prý se velmi často stává, že klientkám jejich touhu po plastické operaci rozmluví. „Důvodů k plastické operaci prsů je mnoho: vpáčené bradavky, výrazná asymetrie, modelace povislých prsů, zvětšení téměř chlapeckých prsů, zmenšení nadměrně velkých prsů, nebo například vytvoření nového prsu po jeho odebrání z důvodu nemoci. Nic z toho ale není Anetin případ. Prsa má mladistvá, velikostně přiměřená postavě, zdravá a plná. Byl by to pro ni zbytečný zásah,“ popsal svůj odborný názor na Anetin požadavek MUDr. Karel Urban z kliniky Esthé. Následně ji celou od hlavy až k patě prohlédl, ale stále nechápal, proč přišla. „Někdy opravdu stačí nevhodná, občas i nevinně myšlená, poznámka kamarádky, partnera, nebo třeba nevhodná reportáž v televizi a rázem se zrodí otazník v hlavě. Jsem dost krásná? Stejně krásná, jako někdo jiný? S tím pak přijde žena k plastickému chirurgovi a na něm je, aby objektivně zhodnotil, zda žena přichází s opodstatněným důvodem, či nikoliv,“ vysvětloval plastický chirurg MUDr. Karel Urban.

Člověk si musí trošku pomoct

Aneta Vignerová je krásná mladá žena, které by její vzhled mohla závidět nejedna příslušnice něžného pohlaví. Nároky modelingových agentur jsou ale velmi vysoké a kdo se chce v modelingu udržet, musí tyto požadavky ctít. „Já jsem určitě zastáncem přírodních metod, ale někdy to změnou jídelníčku a sportem prostě už změnit nejde. Když si tedy člověk trochu pomůže, nic proti tomu nemám. Musí to ale stále vypadat přirozeně, což tým Esthé dokáže. Mohla jsem se o tom nejednou přesvědčit na vlastní oči u svých kolegyň a kamarádek, které kliniku navštívily,“ přiblížila důvod svého kladného postoje k plastickým zákrokům Aneta Vignerová. I přesto, že je nyní pro plastickou kliniku Esthé “nevhodnou adeptkou“, nehodlá usnout na vavřínech. „Určitě se budu snažit dodržovat zdravý životní styl, protože člověk na sobě musí neustále makat. Když poznám, že už cvičením nic nezmůžu, půjdu se ráda opět poradit s panem doktorem Urbanem,“ plánovala Aneta. MUDr. Karel Urban na závěr dodal, že každá pacientka či pacient mají svůj příběh, a proto je nutné je hodnotit velmi individuálně. Aneta je krásná aby šla na plastiku. Pro někoho zbytečné, ale lze vůbec posoudit, co je pro druhého člověka v oblasti krásy zbytečné a co podstatné? „Jedna domnělá vada může pro někoho znamenat drobnost, pro někoho může být velmi traumatizující. Proto není vhodné hodnotit kroky jiných lidí, protože se nikdy nemůžeme dostat do jejich kůže.“ Zda se na kliniku Aneta jednou vrátí jako pacientka s jasným požadavkem, to sama nevyvrací. Příroda se dle jejích slov může projevit v určitých obdobích života, která jsou pro tělo náročná. „Zatím samozřejmě nevím, jak to jednou bude, ale pokud by se mělo moje budoucí těhotenství a kojení podepsat na mých prsou, určitě přijdu,“ děti prý ale zatím neplánuje, protože vše má svůj čas, který zatím nepřišel. S přítelem se čerstvě přestěhovali, a tudíž se radují z nového prostředí. Jejich pracovní pozice se stále vyvíjejí správným směrem, tak toho chtějí využít.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama