reklama

Aničce Slováčkové sexy krátké vlasy nestačí. Jaké má s nimi plány?

reklama

V sexy krátkém účesu přišla herečka Anička Slováčková na prezentaci italské přírodní kosmetiky Guam, která je naprostou jedničkou v boji s celulitidou na italském trhu. Zpěvačka, jako správná ženská využila příležitosti a všechny krémy a gely pečlivě ozkoušela.

„Musím o sebe pečovat, vždyť mi už táhne na 25 let. A máma mi vždycky říkala, ať se mažu a patlala na mne nějaké krémy, tak v tom pokračuji. A navíc jsem milovník vůní, a když to na sebe ještě mohu natřít, užívám si to,“ usmívala se zpěvačka, která má za sebou nelehký půlrok. Léčila se z rakoviny prsu. „Doktoři vyndali všechno, co tam bylo špatně. Ještě mám cyklus nějakých chemoterapií, ale už je to jen taková doléčba, protože jsem už v podstatě zdravá.“ Přestože Aničce viditelně dorůstají vlasy a hlavu jí zdobí krátké vlasy, je netrpělivá. Chce totiž dlouhé!

Ale i s krátkými má své plány. „Plánuji nějakou šílenou barvu, aby ten krátký účes byl ještě víc rebelský. Mám v plánu fialovou, oranžovou nebo něco takového. Dokud jsou krátké a mohu je schovat pod paruky třeba v Ordinaci nebo v divadlech, chci toho využít a pořádně si zařádit.“ Anna Slováčková nesedí s rukama v klíně. S textařkou Patricií Fuxovou chystá svoje debutové cédéčko. „Všechno je to ve zrodu a ještě nás čeká hodně práce. Premiéru chystáme na 12. 2.2021 a jen doufám, že to stihneme,“ uvedla Anička, kterou práce na CD a hraní s kapelou bytostně naplňuje.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama