reklama

Eliška Bučková: Tak s potápěčem opravdu nechodím!

reklama

Když žila s muzikantem, zpěvákem a skladatelem Vaškem Noidem Bártou dala se na zpěv, když byl po jejím boku rybář Jakub Vágner pustila se do rybaření. Bývalé „parťáky“ ale odvál čas a tak se spekuluje, kdo je teď jejím přítelem. Že by potápěč nebo milovník vodních sportů a hrátek?

Kdoví, nasvědčovalo by tomu, že jsme modelku, zpěvačku, rybářku a Českou Miss 2008 zastihli ve vodním světě, nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě – čestlickém Aquapalacu. „Ale kdepak, to vůbec ne. S potápěčem opravdu nechodím, i když vodu mám ráda. Ale je to dobrý tip. Když zatoužím být s kosmonautem stanu se návštěvnicí třeba výstav o vesmíru a uvidí se,“ se smíchem řekla Eliška, ale už vážněji dodala, že do soukromí už pouští jen málokoho a s kým je nebo není momentálně, je její věc a ne mediální laskomina.

Jak uvedla do Aquapalacu chodívá, když jí to čas dovolí a tentokrát přišla jako ambassadorka, aby spolu s hercem, režisérem a prostě všeumělem Jakubem Kohákem společně zahájili zdejší třináctou sezonu a pokřtili fungl nový Pool bar. „Já rozhodně žádný pijan nejsem. Semtam jako správná Moravačka si dám trošku vína a mám ráda i letní spíše nealkoholické drinky, takže jsem si tu jeden ochutnala a musím přiznat, že posezení v tomhle baru se sklenkou dobrého moku se mi dost zamlouvalo. Určitě sem ještě několikrát jako ambassadorka i příznivkyně vody zavítám,“ dodala Eliška Bučková.

V apartním koupacím úboru vlezl do nového Pool baru samozřejmě i Jakub Kohák. „My s Eliškou jsme oba ambasadoři, tak i oba plníme roli kmotrů tohohle skvělého osvěžujícího a současně občerstvujícího zařízení. Musím si postěžovat, že díky tomu nechutnému viru jsem nebyl tři měsíce v žádném baru, takže teď to pozvolna doháním. Já si alko nápoje mohu občas dopřát a tenhle, který mi namíchal stříbrný medailista z mistrovství světa barmanů mne uchvátil a rozhodně ho zařadím mezi své nejoblíbenější. Současně jsem šéfům Aquapalacu slíbil, že budu zdejším častým návštěvníkem, protože čvachtací radovánky mohu, stejně jako nabízená občerstvení po plaveckotobogánových výkonech a chci také před zdejšími návštěvníky představit i svoji vysportovanou figuru,“ prozradil nám Jakub své plány a přiťukl si nejen na zdraví s dočasnou partnerkou Eliškou Bučkovou.

reklama

0 Komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama