reklama

Anička Polívková: Do Českého slavíka rozhodně nejdu

reklama

Anička Polívková je téměř všeumělka. Skvěle tančí, jako herečka se vyžívá hlavně v komediích a také zpívá. A ne jen tak v koupelně po ránu při líčení, ale docela dost dobře a profesionálně.

„No, abych to uvedla na pravou míru. Tanečnice ani zpěvačka nejsem, jen si na ně hraju. Takže herečka ano a jak je to s tím zpěvem? Je to už nějaký čas moje hobby, muzika mi poskytuje takovou neuvěřitelnou svobodu a při vystoupeních s kapelou, která doprovází mě a Ibyho Popa a jmenuje se Aniby neřekla si naše hudebně divadelní vystupování opravdu hodně užívám. Jsem hrozně ráda, že diváci chápou, že jde o legraci, nic není vážné a bavíme se všichni. Nechystáme žádné cédéčko, ani studiové nahrávky, takže v Českém slavíku bodovat nebudu a ani s ním nemíním koketovat,“ s úsměvem vysvětlila Polívková, která byla v pražském klubu FAMU spolu s Chantal Poullain a Ondřejem Rumlem kmotrou debutového videoklipu zpěváka Ibyho Popa k písni Probuzení. Další tentokrát singl s názvem Neodolám se v rádiích objeví během několika týdnů a následovat by mělo i album.

„Pozval jsem si Ondru Rumla, Chantal Poullain a Aničku, protože jsou to moji dlouholetí přátelé. S Aničkou Polívkovou navíc, jak řekla, nějakou dobu spolupracujeme, máme společnou kapelu, dělali jsme i na textech a ona si v našem pořadu hraje na různé zpěvačky, hodně mění kostýmy, je to prostě show, která se nám oběma líbí. Tenhle videoklip, který dnes křtíme i další věci které chystáme, děláme s mojí kapelou IBY&POPS,“ uvedl Iby, šel „hrábnout“ s kapelou do strun a pak si i s Annou Polívkovou střihl parádní duet.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama