reklama

Anketa o NEJ wellness hotel v Moravskoslezském kraji má vítěze: Je jím Zámeček Petrovice

reklama

Před týdnem jsme se vás, našich čtenářů, v anketě ptali, který wellness hotel je nejlepší v Moravskoslezském kraji. Podle nás je to totiž region, který se značně podceňuje a v nabídkách turistických průvodců prakticky chybí. Nečekali jsme, že vzbudíme až takový ohlas. V každém případě už známe vítěze!

Když jsme anketu vyhlašovali, říkali jsme si, že by pár stovek čtenářů mohlo kliknout a sdělit nám tak svůj názor. Očekávání jsou jedna věc, realita druhá. V tomto případě jsme však byli překvapeni velmi mile. Do hlasování se totiž zapojilo téměř pět tisíc lidí! Už od začátku bylo jasné, že favorité na vítězství jsou dva – Záměček Petrovice a hotel Zlatý orel. Nakonec zvítězil první jmenovaný a to dokonce drtivým způsobem, když získal více než padesát procent ze všech hlasů.

My samozřejmě gratulujeme majitelům, vedení i personálu wellness hotelu Zámeček Petrovice, protože kdo jiný by měl o kvalitě jednotlivých resortů rozhodovat, než sami lidé? Pro nás je to zároveň jasným důkazem, že Moravskoslezský kraj je destinací, která táhne. Věříme, že i u vás, kteří snad ještě váhali, kam například na prodloužený víkend, jsme vzbudili alespoň zvědavost. Zámeček Petrovice od nás dostane ocenění za nejlepší wellness hotel v daném regionu a vy se podívejte na pár fotek z tohoto komplexu.

Výsledky
1. Zámeček Petrovice 50,59%
2. Hotel Zlatý orel 24,51%
3. Hotel Vitality 10,28%

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama