reklama

Anna Linhartová preferuje zdravý životní styl

reklama

Ve Studiu pro ženy Magdaleny Mikulandové byl včera pořádný hukot. Ne, žádný kurz ani cvičení maminek s dětmi, rehabilitace, masáže, pilates či jóga nebo další aktivity tu neprobíhaly, ale početná partička mrňousků i dospěláků se sem přišla výjimečně pobavit. Zdejší „zařízení“ totiž dosáhlo pětadvacetin, což byl důvod k oslavě.

Mezi návštěvníky party nechyběly ani herečky Anna Fialováa dcera Jitky Asterové, Anna Kameníková (rozená Linhartová), které nejenže mají ke studiu vřelý vztah, ale už přes dva roky jsou zdejšími stálými klientkami. Jejich oblíbenou kratochvílí je metabolic balance, tedy péče o správně fungující metabolismus.

„Je to vlastně to, čemu se říká životní styl. Prostě a jednoduše touhle metodou se předchází obezitě, civilizačním chorobám a předčasnému stárnutí. Vpodstatě jde o individuální sestavení jídelníčku na základě parametrů z odebrané krve, pravidelné kontroly a měření a k tomu si můžeme přidat kurzy zabývající se pohybem a fyzickou zátěží,“ informovaly obě dámy, které viditelně s obezitou problémy nemají.

„To sice ne, ale je to díky zmíněné metodě. No a já si k tomu přidávám, tedy zatím jen nesměle, i lezení. Jsem začátečnice a hodně mě to chytlo, takže kdoví, budu-li za nějaký čas ve formě, zvládnu záludnosti a taje téhle disciplíny a budu mít natrénováno, pustím se na skály. Momentálně si to zkouším jen pod odborným dohledem na stěnách,“ prozradila Anna Linhartová.

A jelikož obě dámy nepřišly jen něco zdravého pojíst a lehce si přiťuknout, ale i trošku potrápit těla pohybem, jen tak zlehka a lážoplážo si střihly pár cviků. Ale o nich včerejší odpoledne ve Studiu pro ženy mimořádně nebylo.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama