reklama

Barbora Šporclová Kodetová s dcerami nakupovala vánoční dárky

reklama

Herečka Barbora Šporclová Kodetová s dcerami nakupovala vánoční dárky a podpořila prodej JOJA Domácího anděla, čímž podpořila domácí léčení. 

Naši malí andílci je projekt Nadačního fondu Domácí anděl, který se snaží, aby děti, u nichž to není nezbytně nutné, neleželi v nemocnici, ale léčili se doma a přitom byli pod dohledem lékařů. Díky projektu Domácího anděla „Naší malí andílci“ je v současné době napojeno na dálkový monitoring v domácím prostředí několik desítek dětí a to s různými diagnózami, jako např. svalová dystofie, chronické onemocnění ledvin, diabetes a další.

PATRONKOU Nadačního fondu Domácí anděl je Barbora Šporclová Kodetová a její maminka je členkou správní rady. Proč právě JOJO? „Je to malá hračka, která zabaví děti i dospělé, není drahá a asociuje život. Jednou jsi dole a jednou nahoře, někdy se to trochu zkomplikuje, ale člověk musí bojovat. Jsem ráda, že mé holčičky jsou zdravé a chceme pomoci dětem, aby když to jen trochu půjde se mohli léčit doma ve svém prostředí,“ řekla Bára.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama