reklama

David Matásek: Zvládám spíše velké věci, než prkotiny!

reklama

„Já a hodinový manžel? Tak to ani náhodou, bez mučení přiznávám, že bych se tím neuživil. Na takové ty drobnější domácí práce mě neužije a nejsem ani na ně moc šikovný. Třeba dělat něco kolem elektřiny nebo plynu bych si netroufal, protože těchhle médií se docela bojím. A když už je potřeba něco spravit pozvu raději odborníka, než abych se do dobrodružství pouštěl sám,“ informoval o svých kutilských dovednostech herec David Matásek.

Jak ovšem jedním dechem doplnil, jeho údajná nešikovnost neplatí obecně. „To je fakt. Baví mě jiné věci, takové spíš ty větší. Třeba vybudovat a esteticky ztvárnit skalku, posekat louku a podobně, prostě práce venku. Kdyby nebylo zbytí, možná bych se na podobné záležitosti dal. Ovšem ne hned a ne teď,“
s úsměvem doplnil Matásek, kterého jsme zastihli na tiskové konferenci před premiérou (22. 12) komedie Tomáše Svobody Manžel na hodinu. Ta je pokračováním veleúspěšného filmového hitu z roku 2014 Hodinový manžel a David v ní ztvárňuje, jak jinak, než právě fachmana, který si (skoro) se vším poradí.

„Nechci prozrazovat děj, ať si udělají diváci sami obrázek, ale musím konstatovat, že já do těchto dvou filmů šla s velkou chutí a mám z nich dobrý pocit. Kromě těch kluků, hodinových manželů, se v pokračování filmu prolíná několik příběhů. Konkrétně já prožívám slibně se vyvíjející vztah s Bolkem Polívkou. Jak dopadne si, jak jinak, nechám pro sebe,“ tajuplně sdělila Eva Holubová.

Kromě ní, Davida Matáska a Bolka Polívky se ve filmu Manžel na hodinu setkají diváci s dalšími dobrými známými mj. Janou Strykovou, Lukášem Latinákem, Zdenou Studenkovou, Davidem Novotným a řadou dalších.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama