reklama

Beauty Day Spa Éminence Organic Skin Care představuje nové ošetření pleti

reklama

Rády byste zmírnily hyperpigmentaci, zastavily proces stárnutí a rozzářily vaši pleť ve třech krocích? To můžete právě teď. Probuďte vnitřní krásu vaší pleti s novou kolekcí Arctic Berry Iluminating System. Kolekce je vhodná i pro citlivou, zánětlivou a růžovkou trpící pokožku.

ARCTIC BERRY ENZYMATICKÝ EXFOLIANT**

Enzymatický a mechanický peeling pro všechny typy pleti. Zažijte maximální obnovu pokožky intenzivní kombinací enzymu Papainu a najemno nadrcené třešňové kůry.

ARCTIC BERRY ADVANCED PEEL AKTIVÁTOR MA10**

Multi kyselina 10% je vhodná pro všechny typy pleti. Soubor 6 kyselin odstraňuje vrstvy pokožky, zmírňuje hyperpigmentaci a zánět, vyhlazuje vrásky. Acti White extrakt ze žlutého hrachu projasňuje pokožku, zatímco kmenové buňky gardénie zlepšují elasticitu a tónus pleti. Pleť má mladistvý vzhled.

ARCTIC BERRY PEPTIDE PROJASŇUJÍCÍ KRÉM**

Zklidňující peptide krém pro všechny typy pleti. Pokožka je vyživována ultra hydratačním bio organickým jojobovým olejem, spolu s ním působí náš Peptide Illuminating Complex. Třetí krok naší třífázové kůry obsahuje semena ibišku, které jsou zdrojem botanických peptidů, žlutou švestku a kmenové buňky gardénie. Náš exkluzivní komplex je zacílený na ztrátu kolagenu, dehydrataci a zánět. Ošetření se skládá ze 3 fází  a trvá 60 minut. Cena:  2 900,-Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama