reklama

Je tu nový trend. Umělá prsa s čipem!

reklama

Zvětšení prsou se u nás v posledních letech stalo jednou z nejžádanějších plastických operací. Svá ňadra si podle neoficiálních zdrojů nechá ročně zvětšit či jinak upravit zhruba 4 – 5 tisíc Češek. Právě tyto ženy mají nyní možnost si vybrat silikonové implantáty se zabudovaným čipem.

Pokud by však někdo za novinkou hledal sledovací zařízení, je na omylu. Nejde o GPS, ale o bezpečnostní technologii Q-chip obsahující 15místné číslo, které lékaři prozradí základní údaje o implantátu. Prsa s čipem, který přispívá k bezpečnosti ženy,  mají dnes tisíce Angličanek. Letos tento trend míří také k nám.

Ženy nic neodradí

Nedávno světem otřásla zpráva o nekvalitních prsních implantátech francouzské společnosti, které byly vyráběny ze silikonového gelu s dvojnásobně vyšším výskytem ruptur oproti jiným implantátům. Tyto nekvalitní implantáty mělo u nás zhruba 2 000 Češek.  Odstrašující kauza však na četnost operací vliv neměla. „Žen, které mají zájem o operaci neubylo, spíše dnes mnohem více než dříve řeší bezpečí. Bojí se o své zdraví, a tak si implantáty důkladně vybírají,“ říká MUDr. Andrea Musilová. „Prsní implantáty Motiva s čipem zaručují prvotřídní kvalitu. Čip zde slouží jako bezpečnostní prvek, který přispívá ke zdraví, klidu a pohodě ženy. Lékař díky čtečce během několika okamžiků zjistí základní informace o implantátech, i kdyby žena údaje zapomněla či dokumenty k operaci ztratila,“ dodává lékařka. Nejčastěji na operační stůl v České republice ulehají ženy ve věku mezi 25 a 35 rokem. A stejně jako v zahraničních zemích se tato estetická úprava poprsí stala standardem. Operace stojí zhruba od 45 000 do 75 000 Kč a dá se říct, že v případě zájmu je na ni schopná našetřit téměř každá žena.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama