reklama

Bendová je sice sexy, moc šikovná však není

reklama

Herečka ALICE BENDOVÁ (42) by se zřejmě jako ošetřovatelka neuživila. Pacienti mužského pohlaví by ji sice jistě zbožňovali kvůli její sexy postavě, ale se šikovností už to tak slavné není.

Když před pár dny poskytovala první pomoc svému psovi, museli nakonec díky jejímu zásahu vyhledat veterináře. „No ano, já nejsem šikovná a náš pes je hysterka, což je nešťastná kombinace. Snažila jsem se mu vytáhnout klíště, které jsem ale přetrhla vejpůl, takže jsme mazali na veterinu,“ popisuje Alice svůj zásah a dodává: „S klíšťaty mám přitom bohaté zkušenosti. Dvě děti, tři psi… a všichni milujeme zahradu, les, parky…“

Všechno zlé je ale k něčemu dobré. Díky přetrhnutému klíštěti si Alice hbitě opatřila přípravek Klíšťák Ixoderm, s nímž podobná nehoda neznamená riziko. Klíště se totiž jednou kapkou během několika minut zneškodní a už svého nositele nenakazí ani při neobratném odstraňování. Zároveň se také desinfikuje ranka.

A jelikož má Alice na nadcházející prázdniny naplánovaný bohatý program, zásobila se hned několika baleními tohoto přípravku. „Pojedeme na vodu a když to přežiju, tak i pod stan. A tam asi nebude o různou havěť, včetně klíšťat, nouze. Taky se chystáme do Chorvatska, do Rakouska na kola, na české hrady a zámky. Plány máme velké, snad to přežijeme bez úhony…,“ usmívá se Alice.

Foto: Klíšťák Ixoderm, www.klistak.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama