reklama

Sexy Mottlová si užívala s přítelem a rudým Ferrari

reklama

Netřeba zmiňovat, že jedna z nejkrásnějších českých hereček BARBORA MOTTLOVÁ (29) je pro muže velmi přitažlivá. A to nejen díky svojí smyslnosti a ženské něze, ale umí být i velmi štědrá! Když se dozvěděla, že ji její Angličan Brian bere na její třicátiny lenošit do exotického ráje, oplatila mu jeho překvapení a pozvala ho na luxusní výlet do Karlových Varů. A nám se je podařilo při tom načapat!

Nepřehlédnutelnou a hlavně nepřeslechnutelnou společnost jim dělal ještě jeden krasavec! Bylo to jedno z nejrychlejších aut na našem trhu – Ferrari F12 Berlinetta. Že Mottlová našla ve svém anglickém gentlemanovi poklad je zřejmé z jeho chování. Dveře od auta ji sice podržet nestihnul, ale hbitě přiskočil, aby pomohl své milované ochotně do kabátu a jako odměnu dostal sladký polibek, který mu vykouzlil úsměv od ucha k uchu. Poté zamilovaný pár vyrazil do Grand hotelu Pupp na oběd.

Bára se už dříve zmiňovala o tom, že je její Brian velmi vynalézavý a pracovitý, ale tento červený sporťák mu pane neříká, alespoň zatím. Podle našich zdrojů slavil sympatický Angličan ten den narozeniny a Bára pro něj jako překvapení tento super vůz vypůjčila v pražském showroomu Advantage Cars, který nedávno navštívila i při příležitosti konání módní show Fendi. Oba zářili štěstím a vypadali spolu velmi spokojeně, jak by taky ne, když si užívají život plnými doušky.

Foto: Advantage Cars

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama