reklama

Bendová po operaci, Bagárová ukázala podprsenku

reklama

Na otevření umělecké restaurace Ginger & Fred v Tančícím domě se sešlo několik známých osobností. Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček Monika Bagárová se minulý týden vrátila z indonéského ostrova Bali, kde své tělo dovedla k dokonalosti. Vrátila se nádherně opálená.

Svou bronzovou kůži podtrhla bílými průsvitnými šatičkami, které odhalili její spodní prádlo. „Na Bali bylo nádherně. Ale cesta byla náročná. Měli jsme dlouhý let. Ještě dnes se aklimatizuju a taky se snažím dohonit školu. Pracovních nabídek je také dost, takže mám každý den nabitý program,“ říká půvabná tmavovláska Monika Bagárová. „Je tu úžasné jídlo a také výhled na Prahu, hlavně večer, kdy je vše krásně nasvícené.“, dodala v zápětí z vyhlídky Tančícího domu. Dobrému jídlu holduje i oblíbená česká herečka Alice Bendová. „Před sedmi dny jsem byla na operaci žlučníku. Dnes mi vyndali stehy,“ říká charismatická Alice. „Jídlo ale miluju. V tančícím domě jsem dnes poprvé. Byla jsem zvědavá na novou uměleckou restauraci, kterou jsme dnes přišli slavnostně otevřít. Nejradši mám ostrá jídla. Vyhledávám hlavně thajskou, vietnamskou, ale i kambodžskou kuchyni. Teď s tím ostrým ale musím opatrně,“ směje se Alice, která jen září a známky nedávné operace na sobě vůbec nedala znát. „Děti mi záviděli, že sem dnes jdu,“ dodává Alice v atriu nové restaurace.

Má doma Itálii

Zato krásná modelka Tereza Budková (23 let) má doma Itálii. A dělá si ji sama. Zamilovala se před půl rokem do italské kuchyně a doma jí teď vaří pro svého partnera a rodinu. „Hrozně mě to baví. Hledám hlavně zdravější recepty, nikomu to neřeknu a mám radost, že to všem chutná. I zdravé jídlo se dá udělat velmi chutně.“  Tereza Budková se kromě své práce v modelingu snaží zvládnout školu. Studuje policejní akademii a má tedy zbrojní pas. Určitě byste se s ní nechtěli dostat do křížku. „S přítelem Michalem se chystáme na Hlubokou. Snad nám vyjde počasí. Je to tam děsně romantický a nějaká ta líbačka pod rozkvetlou třešní určitě proběhne.“, směje se rozverně Tereza. Na večírek do nové restaurace Ginger & Fred v Tančícím domě dorazila také moderátorka Kateřina Kristelová. Vzala s sebou svou roztomilou dceru s jejím doprovodem. „Jsme s Claud skvělá dvojka. Je to moje princezna.“, říká půvabná blondýnka. Dcera Claudie (3 roky) dorazila do restaurace v pánském doprovodu. „To je chlapec Claud. Jmenuje se Viktor. Velká láska. Chodí spolu rok. Takže prakticky celý život,“ prozradila Kateřina Kristelová.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama