reklama

Smrt Bartošové: Pokrytectví a lži!

reklama

Chtěli jsme ji nechat odpočívat v pokoji. Nebohá bytost, která dobrovolně odešla z tohoto světa a dnes už je pravděpodobně tam, kde chtěl být několik posledních let. Iveta Bartošová však i po své smrti vyvolává řadu reakcí, někdy až hysterii. Parazité, kteří ji v posledních dnech na tomto světě provázeli, se na ni stále přiživují.

Smrt Ivety Bartošové vyvolala v lidech rozporuplné reakce a typická česká povaha ,,za to můžou oni“ na sebe nenechala dlouho čekat. Všichni moralisté světa a sluníčkoví lidé se okamžitě sesypali na bulvárního novináře Pavla Novotného a obvinili jej, že právě on dohnal Ivetu do hrobu. Zvedla se velká vlna nevole vůči médiím, které byly veřejností nařčeny za důvod smrti zpěvačky. Není tomu přitom ani rok, co se téměř celá česká veřejnost bavila kauzou do Itálie unesené Bartošové. Veřejnost nešetřila na adresu zpěvačky ostrými a posměšnými připomínkami. Nyní, kdy došlo na nejhorší, se projevilo typické české pokrytectví. Všichni pějí ódy na Bartošovou, jaká to byla samozřejmě skvělá zpěvačka, každý ji vroucně milovali, nikdo neřekl nikdy křivého slova. Div milující dav nezačíná pást nekrolog. Přitom sám Novotný přiznal, že články o Bartošové čtou lidé, kteří bulvár normálně ani neotevřou. V tomto případě je naprosto absurdní situace, kdy veřejnost, která si sama žádá soukromé informace o zpěvačce ,,lynčuje“ média za jejich zprostředkování. Samozřejmě je nejlehčí svalit vinu na někoho jiného, nejlépe na média a nazvat je lidskými hyenami parazitujícími na zpěvačce. Mezi jejími pěveckými kolegy se taky našlo pár bizarních vyjádření. Dlouholetá rivalita a nevraživost mezi Bartošovou a Bílou byla veřejně známá, ale Bílá jako prototyp nejsrdečnějšího človíčka na planetě Zemi umístila na svůj profil odkaz: ,,V některých momentech jsou slova zbytečná, Lucie Bílá.

Média za nic nemůžou

Tvrzení, že k sebevraždě dohnala Ivetu média, jsou naprosto zcestná a absurdní. Jediný, kdo je zodpovědný za smrt Ivety, je ona sama. Několikrát odmítla hospitalizaci a odešla na revers ze zdravotnického zařízení. Dlouhodobě a opakovaně zavrhla možnost řešení jejího vážného stavu. Ony nařknuté média si sama zvala do svého domu a dobrovolně poskytovala rozhovory a nikterak je od sebe neodháněla. Několikrát souhlasila s psaním deníčku do bulvárních plátků a poskytováním intimních informací. Ivetu Bartošovou nezabil bulvár, Iveta byla zodpovědná sama za sebe, za své činy. Pokud se rozhodla ukončit svůj život, bylo to jen na základně jejího rozhodnutí a dlouhodobého neléčení špatného psychického stavu. Za nás snad už jen poslední věta: Iveto, budiž Vám země lehká a nechť máte konečně tolik potřebný klid.

Markéta Kůča

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama