reklama

Bezděková maká ve fitku, už má postavičku jako lusk

reklama

Ta jede bomby! Andrea Bezděková snad ve fitku i spí a je to na ní vidět. Nabírá svaly, ale hlavně hubne, postavičku má jako ze žurnálu. Aby to však nepřehnala a za chvilku se neschovala za pouliční lampu!

ANDREA BEZDĚKOVÁ (23) je vítězkou loňského ročníku České Miss, což se upřímně absolutně nečekalo. Je pravdou, že od té doby musí odrážet útoky na svoji osobu, zda to bylo či nebylo spravedlivé. Na to se však historie neptá. Modelka to doteď zvládala i proto, že na sobě stále tvrdě maká.

A dělá to opravdu naplno! V posilovně tráví hodně času a své tělo pravidelně trápí. Proto má postavu skutečně vysekanou jako nějaký kulturista. Mohli bychom se ptát, jestli je to dobře nebo ne. Jenže každý má svůj idol krásy, takže by každý odpověděl jinak. Je jasné, že díky své postavičce se Andrea od ostatních „modelín“ může odlišit, což je v době, kdy v showbyznysu není práce zrovna nadbytek, je velké plus.

Bezděková modelkou, zároveň si lidně může střihnout třeba i reklamu na nějaké fitko, což určitě není špatně. Může si vybírat. Ještě je celkem mladým děvčetem a život má před sebou, tak uvidíme, kam ji vítr zavane…

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama