reklama

Kalivodová má tři chlapy v chalupě a je to prý paráda

reklama

Operní diva Andrea Kalivodová si lebedí. Doma má tři chlapy v chalupě. Manžela Radka, dvouletého Adriana a malého Sebastiana, který se narodil 31. ledna a má se čile k světu. Nebylo tedy divu, že při naší návštěvě bylo v baráku docela živo.

„Je to paráda, chlapská energie, která z těch mých parťáků čiší je skvělá a nabíjí mě. Adriánek je aktivní dítě, hodně temperamentní, už hraje fotbal, plave, občas je sice trochu hlučnější, ale je to pořád malý kluk a k těm to patří. A Sebastiánek? Zlaté miminko. A strašně moc se mi líbí, že se mají kluci rádi. Ten menší z toho asi ještě nemá úplně rozum, ovšem bráška ho rád chová, pusinkuje a je na něm vidět, že nedávný přírůstek do rodiny vítá,“ řekla natěšená miminka.

Taťka Radek zatím zkušeně přebalil a oblékl Adriana, kterého prý skvěle dokáže i vykoupat, jen nevaří. Krmi přenechává na starost Andree, která je zdatnou tvůrkyní dobrot pro celou rodinu. „Vůbec mi nedá problémy přidat ruku k dílu, kromě potloukání se kolem sporáku. Je to fajn a užívám si to. Sebastiánek je ještě hodně malé mimčo, Adrián někdy vydá za dva, ovšem je lepší, než kdyby někde seděl otráveně v koutě. A hýbat se musí, protože z jídla má nejraději dorty a čokoládu, takže ho musíme občas v jeho stravovacích choutkách krotit,“ s úsměvem prozradil šťastný taťka.

Jak Andrea a Radek prozradili, výchova dvou kluků jim stačí a nepočítají s tím, že by k bráškům pořídili ještě sestřičku. „No, někdy tahle naše dvojka vydá za čtyři caparty a další dítě, i když třeba by to byla holčička, bychom asi nezvládli. Ovšem žádný problém – Andrejčina sestra bude mít dvě holky, takže obě pohlaví budou v rodině početně vyrovnaná a není co řešit,“ prozradil Radek.

A pak už došlo i na „představení“ nového rodinného přibližovala. Adriánek bude jezdit v kočárku, který je absolutní světovou novinkou. Má motorek, který ulehčuje třeba jízdu do kopce, sám se dokáže houpat, ohřívá lahve a disponuje dalšími přednostmi. Inu, pokrok nevládne jen v automobilovém průmyslu.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama