reklama

Bieber se zbláznil? Zničil pokoj a dal se na malování!

reklama

Zpěvák Justin Bieber má poslední dobou potřebu neustále se prezentovat jako velký rebel a být za to uznáván. Bohužel každý jeho krůček k tomu, aby všechny kolem sebe přesvědčil o své důležitosti a mužnosti ztroskotal a ani ten poslední není výjimkou.

Pokud se někdo chová jako utržený ze řetězu a nemá žádné ponětí o tom, jak se chovat ke svým fanouškům, potom je jasné, že ho něco trápí. Všichni už ale víme, že Justin je doopravdy Julie, ovšem ne ta z metra ani žížala Julie od Dády Patrasové, nýbrž něco mezitím. Místo toho, aby to zpěvák konečně přiznal, tak se neustále snaží celý svět přesvědčit ,,rebelskými“ kousky o opaku a už mu to nežere snad nikdo, vyjímaje zarputilých Bieberek a některých dalších podivných bytostí.

Namaluj sám sebe!

Zpěvák teď nejspíš dostal skvělý nápad, že kromě zpívání se také bude živit jako malíř. Nejspíš se někde dozvěděl, že někteří světoví velikáni žili bohémským životem a Justin se je rozhodl následovat. Proto nejdřív zdevastoval hotelový pokoj v Argentině tím, že zanechal po holení svého mužného kníru obrovský nepořádek v koupelně a divokou noc stvrdil podpisem na stěně obsahem své pleny. Poté se rozhodl v ulicích Ria de Janeira zplodit své první mistrovské dílo v roli malíře. A co může stvořit někdo tak sebestředný jako Justin Bieber? No samozřejmě svou podobiznu a podívejte se, jak to nakonec dopadlo.

 

 

 

Markéta Kuča

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama