reklama

Zírejte! V tomhle chce Leová okouzlit na Miss Earth!

reklama

Už 15. listopadu odlétá Česká Miss Earth  Monika Leová na Filipíny, aby zde na 13. ročníku světové soutěže krásy MISS EARTH hájila české barvy. Na Filipínách se setká s Miss Earth 2012 Terezou Fajksovou, která bude ve velkém finále 7. prosince korunovat svoji nástupkyni.

Do kufru si Monika Leová od Jaroslavy a Dominky Sedláčkových  zabalí čtvery dlouhé večerní a troje krátké koktejlové šaty. Na velké finále se Monika Leová chystá v zářivě rudých tylových šatech se saténovými lemy, saténem potahovanými kulatými knoflíčky a širokou sukní. Šaty jsou inspirované 30. léty, které jsou pověstné tím, že móda byla vysoce ženská, bohatá, s precizním krejčovským zpracováním. Přestože mají tyto šaty dlouhý rukáv, jsou velice sexy a nechávají pracovat mužskou fantazii. Na šaty bylo spotřebováno 80 m tylu. V garderobě, kterou si Monika poveze na Miss Earth nebudou chybět ani modely z nové kolekce Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových. Monika na Filipínách předvede koktejlové šaty pro všechny příležitosti, převážně v pastelových barvách.

Finálový večer

V Moničině kufru mají své místo mimo jiné růžové dlouhé rozevláté šaty z hedvábného šifonu, černá toaleta s rafinovaným vázáním na zádech, jednoduché bílé koktejlky pouzdrového střihu pod kolena, černé koktejlky nebo dlouhé saténové šaty v meruňkovém odstínu s americkými průramky. „Z šatů na velké finále jsem nadšená, jsou výjimečné, podobné jsem v historii České Miss nezaznamenala. Jsou jednoduché a zároveň plné propracovaných detailů, které nejsou až tolik patrné na první pohled. Materiál je vzdušný, skoro mi přijde, jako bych na sobě nic neměla. Když se otočím a pohrávám si s šaty, krásně se vlní díky spodnímu lemování. Dodává jim tvar a při chůzi to má dokonalý efekt. Výběr barvy nebyl až tak jednoduchý. Jsem ráda, že jsme se rozhodli právě pro červenou, protože střih v této barvě skvěle vynikne a navíc mi je červená barva velmi blízká. K šatům si představuji vyčesané vlasy a velmi výrazné náušnice. Třešničkou na dortu jsou odkrytá záda, která rafinovaně odhalují „sexy“ stránku, protože jinak jsem celá celičká zakrytá:-)“, vidí se už na finálovém večeru Monika.

Odkaz na národní tradice!

Součástí prezentace dívek v soutěži je také ekologický model, který Monice zapůjčila Střední škola oděvního a grafického designu v Lysé nad Labem. Model Múza inspirovaný vodou vznikl u příležitosti soutěže Mladý módní tvůrce a vytvořily ho studentky pod vedením učitelky navrhování Renáty Pušové. Narůžovělý korzet a sukňová část v čisté bílé barvě vytváří dojem lehkosti. Pevný asymetrický korzet z kašírky přitom kontrastuje s jemným, pravidelným vodopádem záhybů netkané textilie. Akcent dodává zlatý dekor v horní části živůtku. Jednou z disciplín na všech významných světových soutěžích je předvedení národního kostýmu. Monika zvolila lidový oděv od společnosti Rodná Hrouda inspirovaný českým folklórem. Kombinace použitých motivů vychází z originálních dochovaných vzorů. Bílý fěrtoch (sukénka) s jemným květinovým motivem v červenozlatém provedení dává díky zakončení černým výrazným páskem vyniknout útlému pasu a zdůrazňuje sexy křivky. Zároveň však ukazuje na něžnou dívku a podtrhuje Moničinu přirozenou krásu. Ručně vyrobený věneček z drobných látkových květů, dodává modelu na jemnosti a svěžesti.  Lehká košilka „Tenčice“ s rafinovaným poloprůhledným dekoltem Monice lichotí.  Celkově model působí mladistvě, zároveň však odkazuje na naše národní tradice a lidovou tvořivost. Šperky na soutěž Monice zapůjčila a národní dar připravila společnost ŠENÝR Bijoux, tradiční tvůrce korunek České Miss. Do charitativní dražby tak Česká Miss Earth přispěje stříbrnou broží ve tvaru lipového květu. Svým soupeřkám v soutěži daruje od ŠENÝR Bijoux  krásné stříbrné přívěsky ve tvaru čtyřlístku s řetízkem.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama