reklama

BIO masky: Se spirulinou i čokoládou

reklama

Luxusní BIO masky Inlight s nulovým obsahem vody nechybí v kosmetické výbavě Ani Geislerové, která si k detoxikaci pleti oblíbila především Inlight Super-food masku s chlorofylem, u níž již po jednom použití vidíte výrazné zlepšení i u problematické či výrazně narušené pleti. Spolehlivě likviduje černé tečky a pleť nádherně vypne.

Pravidelná péče Inlight maskami podporuje tvorbu kolagenu a rychlejší regeneraci pleti namáhané sluncem či dlouhodobým vyčerpáním.

Inlight BIO čokoládová maska probudí unavenou pleť „bez barvy“
Máte unavenou či zašedlou pleť i náladu? Rozhodně sáhněte po intenzivně vyživující čoko pleťové masce z pravého BIO kakaového prášku, která krásně prozáří vaši pokožku a všem smyslům dopřeje luxusní pamlsek. Jemňoulinký peeling plodů baobabu, známého jako superpotravina 21. století a jeden z nejbohatších zdrojů antioxidantů, šetrně odstraní zbytky odumřelé kůže a nečistoty a pleť doslova dobije potřebnými látkami. BIO arganový olej zregeneruje narušenou a nevyváženou pleť, zjemní póry a vyhladí nedokonalosti. Pokožka pracuje s přirozenými složkami masky, jako by byly její vlastní, a proto reaguje okamžitým zlepšením stavu.

Výrobce Inlightu MUDr. Spiezia říká: „Tuto intenzivní hydratační masku jsem vytvořil tak, aby dokázala změnit vzhled pleti bez nutnosti použití drsného chemického peelingu, který ničí ochrannou vrstvu pokožky a způsobuje nadměrnou tvorbu kožního mazu. Pleť po chemickém peelingu je mastná a podrážděná.“

Inlight BIO čokoládová maska je vyráběna ručně na bázi oleje a raw bambuckého másla bez obsahu vody. Vysoká koncentrace rostlinných látek a bioaktivních výtažků z rostlin zanechává pleť hedvábně jemnou, vyživenou a provoněnou kvalitní čokoládou.

Inlight BIO super-food maska vymaže pupínky, tečky i vrásky
Máte zdecimovanou pleť, pupínky, černé tečky a potřebujete rychle vypadat skvěle? BIO super-food maska je výbornou první pomocí i dokonalou dlouhodobou péčí. Patří k nejoblíbenějším produktům Inlight, právě pro svůj okamžitý a viditelný efekt.

Super-food maska Inlight obsahuje spirulinu, která je velice bohatá na chlorofyl a skvěle detoxikuje pokožku, ječmen setý a šípkový olej pleť regenerují. Kombinace těchto přírodních látek podporuje obnovu buněk a tvorbu kolagenu a zanechává pleť rozzářenou, svěží, bez černých teček a viditelně vypnutou. Pro udržení optimální kondice pleti je vhodné aplikovat tuto kúru jednou týdně.

MUDr. Spiezia upřesňuje: „Tato pleťová maska je ideální pro unavenou pokožku, která je bledá a potřebuje rozzářit. Díky vysokému obsahu antioxidantů dokáže zmírnit vady pleti a zarudnutí a zanechá pleť zářivou, jako kdybyste se právě vrátili z procházky po Cornwallských útesech.“

Díky vysokému obsahu spiruliny, šípku, mladého ječmene a oleje z mrkve maska oživuje unavenou, bledou či sluncem poškozenou pleť. Působí jako jemný peeling, aniž by narušovala přirozený kožní film. Bioaktivní výtažky jsou bohaté na antioxidanty, bojují tak proti nedokonalostem pleti a zarudnutí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama