reklama

BIO pasty Urtekram: Šetrná péče o dutinu ústní bez syntetiky a pěnidel

reklama

Zubní pasty Urtekram představují unikátní péči o dutinu ústní pomocí čistě přírodních látek. Základem je jemně namletá křída, aloe vera a směsi éterických olejů, které dezinfikují, hojí, zabraňují usazování plaku a zanechávají příjemný svěží dech!

Dutina ústní je velice citlivá na agresivní pěnidla, která se v běžných zubních pastách objevují. Přílišné vysušování pěnidly se často projevuje boláčky, aftami, ale i koutky. BIO pasty Urtekram žádná pěnidla neobsahují, přitom čistí a dezinfikují bez chybičky! Oblíbenou variantou pro dětičky je BIO pasta Urtekram s příchutí Tutti Frutti.

Zubní pasta Máta a zelený čaj
Vědci z Illinois Univerzity v USA došli ke zjištění, že polyfenoly obsažené v zeleném čaji mohou mít pozitivní vliv na zuby a dásně. Kromě výtažků ze zeleného čaje tato zubní pasta obsahuje mátu, která osvěžuje, chladí a má antibakteriální účinky.

 

Zubní pasta pro děti Tutti Frutti
Tato zubní pasta voní jako ovocná žvýkačka, takže dávejte pozor, ať vám ji děti nesní na svačinu! Jako všechny produkty Urtekram, ani tato pasta neobsahuje jiné než přírodní složky.

 

Zubní pasta Eukalyptus
Eukalyptus má silné antibakteriální, antivirální a protiplísňové účinky. Působí jako lehké analgetikum a společně s myrhou, která je v pastě obsažena, pomáhá proti paradontóze a léčí drobné záněty.

 

BIO kosmetika Urtekram
Dánská značka Urtekram sází na pár základních, čistě přírodních ingrediencí, které se v tom správném poměru s bylinkami postarají o zdraví celého těla. Kosmetika Urtekram má certifikát EcoCert, je vyráběna za použití ekologicky nezávadných výrobních metod a v žádné fázi výroby není testovaná na zvířatech.

Zubní pasty Urtekram účinně čistí jen za pomoci přírodních a BIO surovin. Křída, která je základem zubních past, vznikla před miliony let, je získávána z mořského dna a jemně namleta. Pasty rovněž obsahují aloe vera, díky níž pomáhají chránit dásně.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama