reklama

Regenerace a hojení tkání, svalů, redukce otoků: TR-THERAPY

reklama

Jedná se o neinvazivní individuální terapii nazvanou po přístroji TR-THERAPY. Během terapie dochází k uvolnění hypertonických svalů, regeneraci a hojení tkáně, redukci otoků a úlevě od bolesti. Terapie je určena pacientům s akutními i chronickými obtížemi pohybového systému nebo sportovcům. Radiofrekvenční proud je do těla přenášen přes kontaktní povrch aplikačních elektrod.

Rozptýlením proudu nastává selektivní zvýšení teploty ve tkáních, což vede k zmírnění bolesti, uvolnění svalů, lokálnímu zvýšení krevní cirkulace, podpoře regenerace tkání a zmenšení otoku. Radiofrekvenční proud nejprve působí na povrchovou svalovou tkáň a následně selektivně na svalové a vazivové úpony hlouběji v tkáni. Cena za jednu aplikaci je 1 000 korun, při zakoupení čtyř terapií za jednu zaplatíte 950 korun.

Nejčastější indikace:

 • bolesti krční a bederní páteře,
 • poúrazové stavy,
 • léčba otoků po úrazu,
 • regenerace svalů,
 • pohmožděné a namožené svaly,
 • bolesti kloubů,
 • úponové bolesti,
 • syndrom karpálního tunelu,
 • záněty šlach,
 • po extrémních sportovních výkonech.

Bez skalpelu s viditelnými účinky: PROTÉGÉ ELITE
Nová bezbolestná neinvazivní patentovaná technologie CRT přístroje PROTÉGÉ ELITE redukuje vrásky, vypíná kontury pleti na obličeji, bradě, krku, dekoltu, či rukou, ale i na povadlé kůži a na jiných partiích těla. Technologie CRT (Collagen Refill Technology) je radiofrekvenční energie aplikovaná přes speciální gel či sérum, která prohřeje ošetřovanou oblast a aktivuje tvorbu nového kolagenu a elastinu a redukuje tukové buňky. V ošetřované tkáni probíhá proces přirozené regenerace a obnova mladistvého vzhledu. Terapie funguje velmi efektivně, výsledky jsou viditelné ihned po aplikaci a vydrží dlouhodobě, i několik let. Přístroj je unikátní díky současnému působení velmi silné radiofrekvenční energie a vysokofrekvenčního ultrazvuku, umožňující dosažení dvojího účinku: postupného a dlouhodobého efektu novotvorby kolagenních vláken v hlubokých vrstvách kůže, což se projevuje jako postupné dlouhodobé omlazování kůže.

Přístroj dále remodeluje stávající a věkem „polámaná“ kolagenní vlákna a opět je napíná, redukuje tak vrásky a ihned vypíná pokožku bez jejího poškození. Synchronizovaná energie pulzů v PROTÉGÉ ELITE umožňuje rovnoměrné dávkování energie s přesně řízeným zahříváním ošetřované oblasti na stanovenou teplotu (Energy Flow Control – řízené dávkování energie). Tato technologie má své nenahraditelné místo v celkovém boji proti stárnutí a v úsilí ke zlepšení kvality a textury povrchu kůže. Nabízí řešení tam, kde jsou limity estetické chirurgie a injekčních metod omezující. Kúra zahrnuje tři ošetření s předem danými časovými odstupy 7 – 10 dnů. Po jejím absolvování se dostaví dlouhotrvající mladistvý vzhled s účinkem až dva a půl roku. Cena za tři ošetření v obličeji, krku a dekoltu nebo jiné partie je 3 900 korun.

Výsledné účinky:

 • ihned viditelný výsledek, pleť vypadá mladší a svěží (vypnutá textura pleti, prokreslení obrysů obličeje, redukce podkožního tuku, sjednocení barvy a textury pleti),
 • mladistvý vzhled působí dlouhodobě již po dvou ošetřeních a přetrvává několik let,
 • bez skalpelu a zdlouhavé rekonvalescence (ihned po ošetření můžete zpět do zaměstnání, žádné modřinky, otoky, dlouhodobé začervenání pleti),
 • bezbolestné ošetření (patentovanou technologií),
 • ošetření bez ohledu na roční období, typ pleti či věk klienta,
 • ušetříte čas i peníze za dlouhodobá ošetření (stačí jen tři ošetření).

Posílení hlubokého stabilizačního systému: PRO-KIN
Jedná se o cvičení pomocí přístroje, které se zaměřuje na úpravu postury a posílení hlubokého stabilizačního systému. Cvičení je určeno sportovcům, pacientům s obtížemi pohybového aparátu a lidem se špatným držením těla. Pomáhá při poranění dolních končetin, po jejich operacích, u poruch hlubokého stabilizačního systému a při některých neurologických poruchách. Výsledným účinkem je zlepšení stability a posílení svalů včetně správného držení těla. U pacienta se nejprve změří jeho postoj a postura. Poté se pro něj vytvoří rehabilitační program na míru, který využívá tzv. dynamickou reakci těla na změnu polohy, tj. momenty, při kterých tělo nemá ideální stabilitu a kdy se projevují vady fungování stabilizačního systému pohybového aparátu. Jedna terapie stojí 580 korun.

Účinky ultrazvuku
Terapie propojuje účinky ultrazvuku s myolrelaxačním účinkem uvolnění svalů a spasmů. Jedná se
o kombinaci ultrazvukové peloty (nikoli klasického ultrazvukového vlnění, ale vibrování křišťálů)
a jiných způsobů elektroléčby, např. interferenčních proudů apod., čímž se násobí výsledný efekt. Vhodná je především pro pacienty s bolestmi pohybového aparátu. Výborně se hodí pro léčbu patních ostruh, tenisových či oštěpařských loktů, nebo karpálních tunelů. Jedna aplikace stojí 140 korun.

Podpora rehabilitace a regenerace pohybového aparátu
Ošetřovaná část se vystavuje extrémně nízké teplotě, čímž se vyvolává analgezie, zlepšuje metabolismus a snižuje zánětlivá reakce. Lokální přístrojová kryoterapie je výborná při revmatologických změnách kloubů, úponů a svalů a také při léčbě hematomů, otoků a poúrazových stavů. Cena procedury je 190 korun.

Řízení váhy: VANQUISH ME
Nejedná se o klasické hubnutí, ale spíše o formování postavy přístrojem pro neinvazivní patentovanou technologii odstranění tuku bez nutnosti rekonvalescence. Rychle, bezpečně a bezbolestně pacienta zbaví podkožního tuku na břiše a v ostatních problémových partiích. Přístroj jako jediný v klinických studiích dosáhl úplného zničení až 60% tukových buněk. Některé tukové buňky zanikají okamžitě, další odumírají v následujících dnech, výsledky se dostaví již po první aplikaci. U větší vrstvy tukové tkáně se trvalého efektu docílí až po několika aplikacích. Terapie obvykle zahrnuje čtyři až šest ošetření s předem danými časovými odstupy 7-10 dnů.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama