reklama

Tak blízko k přírodě jako nikdy předtím

reklama

To je filozofie nejnovější dětské lahvičky NUK Nature Sense, která byla vyvinuta tak, aby byla co nejpřirozenější a co nejbližší samotnému kojení. Ať už se říká cokoli, příroda je zdroj té nejlepší inspirace a jen díky ní lze zajistit těm nejmenším z krmení stejný zážitek jako při pití mateřského mléka.

Matku Přírodu nikdo nahradit nemůže, ale skvěle poslouží jako vzor. Tak NUK vyvinul lahvičku Nature Sense. Dudlík lahvičky je inspirován tvarem ženského prsu a díky tomu zajišťuje dítěti co nejpřirozenější sání mléka, nebo jakéhokoliv jiného tekutého příkrmu. Extra měkká savička lahvičky se přizpůsobí tvaru dětských úst, podobně jako ženská bradavka, a několik malých otvorů na jejím konci propouští přesně takové množství tekutiny, jaké je dítě schopné polknout. Dudlík má navíc speciální tvar – okolí sacích otvorů je široké a měkké a připomíná tak matčin prs.

Bez bolesti bříška – NUK Anti-Colic
Pít z lahvičky je pro miminko ještě pohodlnější díky speciálnímu otvoru NUK Anti-Colic, který zabrání polykání zbytečného množství vzduchu vedoucího k nepříjemným kolikám.

Lahvička roste s vaším miminkem
Aby krmení z lahvičky uspokojilo i větší strávníky, NUK jim přizpůsobil jejich dudlíky. Rozdíl je nejen v jejich velikosti, ale také v počtu otvorů. Dostupné jsou dva rozměry – pro miminka ve věku 0-6 měsíců a 6-18 měsíců. Menší velikost je dostupná ve variantách S a M, větší v S, M a L, kdy je každý typ vhodný na jiný typ potravy. Varianta S má tři otvory a nejlépe se hodí na mateřské mléko, čaj, vodu nebo kojeneckou výživu (počáteční mléko). M má šest otvorů a je vhodná pro hustší typy kojenecké výživy. Varianta L s devíti otvory na jakékoliv hutnější příkrmy nebo kaše.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama