reklama

Grohe ve společnosti hvězdných kuchařů

reklama

Společnost GROHE uspořádala výjimečnou kulinářskou událost v prostorách holešovické Chefparade za účasti šéfkuchařů Ondřeje Hutníka a Petra Heneše ze zážitkového projektu „Forbidden Taste“. Hosté měli možnost ochutnat nejen asijské speciality, které si mohli vyzkoušet připravit pod vedením pánů šéfkuchařů, ale také degustovat skvělé koktejly, které připravoval barman dle tajných receptur s využitím filtrované neperlivé, jemně perlivé nebo perlivé vody ze systému GROHE Blue® Home, který byl představen v rámci tohoto jedinečného dne.

  • Ušetřete čas i úložný prostor. V dnešní době již nemusíte tahat těžké lahve ze supermarketu a mít starosti s jejich uskladněním a následnou recyklací.
  • Udržitelný životní styl a skvělá chuť
  • Instalace je možná do každé kuchyně pomocí několika jednoduchých kroků

Pokud hledáte způsob, kterým do svého života přinesete radikální změnu, není důvod, proč nehledat v kuchyni. Představte si toto: už nebudete muset každý víkend jezdit do obchodu
a nakládat vaše auto po okraj těžkými lahvemi s balenou vodou, abyste měli zásoby na další týden. Místo toho budete mít zdroj osvěžující, filtrované vody v podobě stylové kuchyňské baterie, která vám vždy poskytne vodu vychlazenou na tu správnou teplotu, perlivou, jemně perlivou nebo neperlivou. Přivítejte revoluci v kuchyni. Představujeme systém GROHE Blue® Home.

Kompaktní design a snadná instalace
Díky systému GROHE Blue® Home vám již nikdy nedojdou zásoby pitné vody – ani v případě, že vás přátelé zaskočí neočekávanou návštěvou. Sada obsahuje speciální vodovodní baterii
a průtokový chladič s integrovaným filtrem a karbonizační lahví CO2. Vaše rodina a přátelé si chuť této čerstvě filtrované vody okamžitě zamilují. Proč marnit časem a energií nakupováním
a skladováním balené vody? Proč zahlcovat cenné místo v domácnosti plastovými lahvemi? Mimochodem, co se místa týče – systém GROHE Blue® Home jej nepotřebuje mnoho. Díky své kompaktní konstrukci umožňuje systém snadnou instalaci do téměř jakékoliv kuchyně v několika jednoduchých krocích. Chladič vyžaduje kuchyňskou linku o minimální šířce 30 cm. Integrovaný filtr, který vodu zbavuje nežádoucích látek, i karbonizační lahev CO2, která vodě dodává nasycení, lze snadno vyměnit zepředu. Objednávka nových filtrů a láhve je díky e-shopu GROHE Blue® Online otázkou několika kliknutí. Veškeré náhradní příslušenství vám navíc doručíme až domů.

Voda skvěle chutná
Systém GROHE Blue® Home je navíc skvělým doplňkem zdravého životního stylu. Výzkumy prokázaly, že lidé pijící kohoutkovou vodu jí ve výsledku vypijí o 35 % více než příznivci vody balené[1]. GROHE Blue® Home vám rovněž přinese úspory, jelikož snižuje náklady na pitnou vodu až o 60 % oproti nakupování balené vody předních výrobců. A je třeba zmínit také uhlíkovou stopu, kterou používáním tohoto systému snížíte přibližně o 80 %.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama