reklama

Božské kabelky od Cartiera!

reklama

Podzim je tady a módní dům Cartier představuje exkluzivní novinku v rodině kabelek Marcello: Leo Mini Bowling Bag. Je inspirovaná klasickým střihem Bowling-Bag a díky své velikosti a modernímu vzhledu je vhodná na denní i večerní nošení. Nadčasová kabelka ve velice luxusním provedení je vyrobená z kůže z poníka s elegantním panteřím motivem, lemovaná tmavě hnědou kůží. Cena je 47 000 Kč.

Ikonické kabelky Cartier

Můžete je nosit na vycházku ležérně přes rameno nebo v ruce a každému stylu tak propůjčují určitou noblesu, protože jsou  luxusní, ale naprosto vhodné ke každodennímu nošení, jak se na skutečnou kabelku snů sluší a patří: díky spojení nejlepšího způsobu zpracování, vyjíměčnému  designu a užitečným detailům zanechávají kabelky a aktovky Cartier v každé situaci excelentní dojem.

Marcello de Cartier Bowling Bag 

Černá kabelka z telecí kůže je holdem klasickému provedení a jedinečnému stylu Cartier. Kapsa na centrální zapínání a dvě vnější kapsy zaručují dostatek místa na uložení všech nezbytností. Charakteristickým rysem je přívěšek s logem Cartier.  Cena:  47 000 Kč.

Cartier Enveloge bag 

Kabelka ve tvaru obálky z kozí kůže se zlatým kováním dává vyniknout minimalistickému designu a luxusnímu provedení. Mohl by to být dopis od Cartier, kabelka, která může být doručena v jakoukoliv chvíli. Elegantní, jednoduchá, a přesto luxusní. Cena: 33 000 Kč.

Sellier de Cartier Messenger Bag

Elegance bez omezení, to je pánská taška z telecí kůže v černé barvě. Nadčasové prošívání, jemná kůže a dostatek prostoru pro vše, co moderní muž potřebuje. Cena: 48 100 Kč.

Sellier de Cartier Document Holder

Kapsa na notebook, dvě kapsy na telefon (jedna menší a jedna větší), přihrádka na klíče a odnímatelný popruh přes rameno. To vše v nadčasovém designu Cartier z telecí kůže s elegantním prošíváním.  Cena: 55 700 Kč.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama