reklama

Inspirujte se na Vánoce!

reklama

Chcete letos na Vánoce potěšit své blízké něčím výjimečným? Zapomeňte na svetry a ponožky, vsaďte na vůně a dekorativní kosmetiku od Coty ukrytou v nádherných vánočních baleních!

Roses de Chloé

Zářivá a jemná vůně Roses de Chloé je pozvánkou k něžnosti. Otevírá se nótami bergamotu, které se pojí se srdcem z výtažku z damašské růže, magnolie a základem z bílého pižma a jantaru. Dárková kazeta Roses de Chloé obsahuje toaletní vodu 50 ml a tělové mléko 75 ml. Cena je 2 090 Kč .

See by Chloé

Vůně See by Chloé odhaluje návykové květinové aroma. Horní šumivé nóty bergamotu rozvíří smysly. Elegantní jasmín spolu s květem jabloně podtrhuje přirozenou svůdnost. Vše zakončují smyslné tóny santalového dřeva a vanilky. Dárková kazeta See by Chloé obsahuje parfémovou vodu 50 ml a tělové mléko 75 ml. Ccena je 1 890 Kč.

Chloé

Vůně CHLOÉ vyjadřuje tvořivou, sebevědomou jedinečnost každé ženy. Svěží a velmi ženská vůně vystihuje nespoutaného ducha s vrozeným smyslem pro módu a styl. Dárková kazeta Chloé obsahuje parfémovou vodu 50 ml a tělové mléko 100 ml.  Ccena je 2 250 Kč.

Adidas Pure Game

Adidas Pure Game je mužná vůně pro všechny vášnivé sportovce – fanoušky i hráče z celého světa. Vánoční balíček se představuje v odvážném a dynamickém balení, které reflektuje aktivní životní styl. Dárková kazeta obsahuje deo sprej 150 ml a sprchový gel 250 ml. Cena je 170 Kč.

Adidas Team Five

Adidas Team Five je vůně s mužným půvabem. Díky své intenzitě balancuje na rozhraní mezi dávkou svěžesti a návykovou smyslností. Mládí, sebejistota a zábava – v této vůni je ukryta všechna vášeň pro hru. Dárkové balení je doplněno o toaletní tašku. Dárková kazeta obsahuje vodu po holení 100 ml, deo sprej 150 ml a toaletní tašku. Cena je 350 Kč.

Adidas Sport Energy

Strhující nová vůně adidas Sport Energy byla speciálně vytvořená tak, aby dobila mužské baterie. Díky své povzbuzující vůni, která přináší skutečný příval energie, představuje Sport Energy pro muže dynamický způsob, jak nastartovat ráno, čelit každodenním výzvám, nebo získat zpět energii ztracenou při náročném pracovním jednání. Dárková kazeta obsahuje antiperspirant sprej 150 ml a sprchový gel 250 ml. Ccena je 170 Kč.

Adidas Fun Sensation

Vůně Fun Sensation je určena pro aktivní mladou ženu, která ve svém životě hledá dávku pozdvižení.  Užívá si věci tak, jak přicházejí, a do života se vrhá po hlavě. Zábavná a trendy vůně Fun Sensation dokonale doplňuje její optimistický postoj a veselý pohled na svět. Dárková kazeta obsahuje toaletní vodu 50 ml, deo sprej 150 ml a toaletní tašku. Ccena je 450 Kč.

Adidas antiperspirant sprej Soften + sprchový gel Shape

Antiperspirant adidas Soften z řady Cool & Care pro ženy účinně chrání pokožku, poskytuje 48hodinovou ochranu před pocením a přináší dávku svěžesti. Sprchový gel adidas Shape nabízí příjemnou vůni a pomáhá zlepšit texturu ženské pokožky. Dárková kazeta obsahuje antiperspirant sprej Soften 150 ml a sprchový gel Shape 250 ml. Cena je 170 Kč.

Adidas antiperspirant sprej Pro Clear + sprchový gel Protect

Antiperspirant adidas Pro Clear z řady Cool & Care pro ženy účinně chrání pokožku, poskytuje 48hodinovou ochranu před pocením a proti bílým skvrnám. Sprchový gel adidas Protect má hydratační složení, které pomáhá udržet přirozenou rovnováhu pokožky. Dárková kazeta obsahuje antiperspirant sprej Pro Clear 150 ml a sprchový gel Protect 250 ml. Cena je 170 Kč.

Adidas antiperspirant sprej + sprchový gel Fresh

Antiperspirant adidas Fresh z řady Cool & Care pro ženy účinně chrání pokožku, poskytuje 48hodinovou ochranu před pocením a chladivý pocit. Hydratační složení sprchového gelu adidas Fresh obohacené o mátu zklidňuje tělo i mysl. Dárková kazeta obsahuje antiperspirant sprej Fresh 150 ml a sprchový gel Fresh 250 ml. Ccena je 170 Kč.

Super Playboy

Nová vůně Super Playboy z vás jediným navoněním udělá super svůdce noci. Osvoboďte své schopnosti a ovládněte noc! Dárková kazeta Super Playboy je doplněna o pánské boxerky. Dárková kazeta obsahuje toaletní vodu 100 ml a boxerky. Ccena je 400 Kč. 

Playboy Play It Pin Up + řasenka RIMMEL London

Super Playboy pro ni je mocná vůně, díky níž vám budou všichni muži ležet u nohou. Osvoboďte své schopnosti a ovládněte noc! Váš super svůdný vzhled podtrhne řasenka RIMMEL London Max Volume Flash. Dárková kazeta obsahuje toaletní vodu 30 ml a řasenku RIMMEL London Max Volume Flash. Cena je 450 Kč .

Super Playboy pro ni

Super Playboy pro ni je mocná vůně, díky níž vám budou všichni muži ležet u nohou. Osvoboďte své schopnosti a ovládněte noc! Dárková kazeta obsahuje parfémovaný deo natural sprej 75 ml, deo sprej 150 ml a sprchový gel 250 ml.  Orientační maloobchodní cena je 350 Kč.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama