reklama

Řekněte si své “ano“ mezi vločkami!

reklama

Hlavní svatební sezóna skončila, ale proč čekat na další? Svou pohádkovou svatbu můžete zažít i v zimě. V tomto období vám hraje příroda rovnou do karet, bělejší a romantičtější svatbu už mít nemůžete. Přinášíme tipy, jak si tento jedinečný ceremoniál užít i mimo horké dny, bez pláží a rozkvetlých luk.

Svatební obřad je událost, na kterou se dlouho vzpomíná, a proto je třeba zvolit správné místo a dobu. Většina snoubenců si přeje svatbu v létě, tedy v hlavní sezóně, kdy se příprava takového obřadu může proměnit ve velmi stresující záležitost. Sehnat ve svatební sezóně špičkového fotografa, matrikáře na úrovni a hlavně výběr samotného termínu, je v podstatě nadlidský úkol, hodný svěření svatebním agentům. V zimě jste těchto stresů ušetřeni. Svatba v zimě je originální a všichni na vás mají více času.

Horský sen

Pokud pro svůj velký den zvolíte zimní čas, pak by měl jít ruku v ruce s vhodným místem. Jestli chcete mít jistotu sněhu a opravdu bílé svatby, vezměte se na horách. Svatební obřad v zasněženém kostelíčku vysoko v horách, kam vás odveze koňské spřežení na saních, následované svatební hostinou v horském resortu, je romantika, na kterou budete vzpomínat jistě celý život. Svou představu dokonalé bílé svatby na horách můžete také svěřit do rukou odborníků, kteří s pořádáním svateb mají zkušenosti a dokáží vám připravit svatbu přesně na míru. Nemusíte nutně ukrajovat ze svého rozpočtu na svatebního agenta, postačí vám, když si zvolíte přímo místo, kde chcete svatbu uspořádat, a většina horských hoteliérů vám se svatebními přípravami ráda pomůže. Pokud si vyberete svatbu třeba v Krkonoších, můžete zažít romantický obřad s výhledem na Sněžku. S takovými obřady má zkušenosti i svatební koordinátorka Barbora Bevilagua z Grund Resort Golf&Ski v Mladých Bukách, „Pořádáme netradiční svatební obřady v prostorách resortu, kde garantujeme klid a soukromí v nádherném a ničím nerušeném prostředí krkonošského podhůří.“

Barevně a ve stylu

Barvy vévodící zimním svatbám jsou přímo pohádkové a nenechají vás chladnými. Převládá samozřejmě bílá a stříbrná, následované šedou, světle i tmavě modrou a fialovou, které skvěle navodí tu pravou zimní atmosféru. Prohřát tyto studené barvy můžete například zlatou, růžovou či oranžovou, které dokonale dobarví i oživí váš velký den, probarvit můžete třeba svatební kytici. Skvěle se hodí například lilie, krásný barevný kontrast utvoří bílé s růžovými. A abyste ladila se svou kyticí, nechte si zakomponovat jeden růžový květ lilie také do svatebního účesu a partnerovi dejte růžovou lilii do klopy. Zimní svatební móda se pak odráží v jednoduchosti. Svatební šaty volte spíše s dlouhým rukávem a samozřejmostí by měly být plédy a přehozy přes ramena či kožíšky, aby vám nebylo chladno. Zimním svatebním motivem jsou ideálně vločky či puntíky, které navozují atmosféru sněžení. Při přípravě svatebních pozvánek vsaďte na jednoduchost a eleganci. Pozvánky můžete také ozdobit vločkami či šiškami a krásná barvená kombinace je stříbrná se zlatou. V podobném stylu a barvách slaďte také výzdobu celé veselky.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama