reklama

Bude herečka Michaela Maurerová na vánoční svátky bez dětí?

reklama

Sbalit si život do jednoho kufru je pro spoustu lidí nepředstavitelné. Herečka Michaela Maurerová je nejen díky cestovatelskému televiznímu pořadu, ve kterém účinkuje, pořád v pohybu a ani svátky nebývají výjimkou.

Přestože jsou Vánoce pro mnoho lidí stresující a jsou tak vhodnou dobou na to „zvednout kotvy“, Míša se snaží svátky trávit se svými nejbližšími, i když někdy je to trochu složité. „Protože jsme s manželem rozvedení a na Vánoce si děti ‚střídáme‚, někdy jsem na svátky sama. To potom utíkám nejraději třeba na hory nebo do velké metropole. Užívám si, že jsem ukrytá a nemusím řešit svátky tím tradičním způsobem se stromkem a dárečky,“ svěřila se usměvavá herečka.

Přestože nemá moc času na vyloženě dovolenkové cesty, prý jí to nevadí. „I když jsem se párkrát jela ohřát v zimě třeba na Srí Lanku, tak u moře stejně dlouho nevydržím. Rozhodně nejsem ten typ, co si nastaví minutku a griluje se poctivě z každé strany. Potřebuji pořád něco podnikat, takže v zimě jezdím nejraději na hory běžkovat nebo na snowboard, líčí svou ideální dovolenou.

I když je sympatická herečka ostřílenou cestovatelkou, ani ona ještě nemá některé věci, jako je třeba balení, úplně v malíku: „Tak čtrnáct dní před cestou si začnu do kufru odkládat věci, které si chci vzít, potom na poslední chvíli vše protřídím a zredukuji na půlku. Vždycky, když se mi tohle povede, tak jsem na sebe náležitě pyšná až do doby, kdy na cestě zjistím, že jsem vyřadila něco, co zrovna potřebuji.

No a co je tedy Míšina základní výbava na cesty? „Rozhodně dobrý kufr, na který si můžu při náročné cestě i sednout! Teď jsem si na cesty po Itálii pořídila stylový italský kufr Roncato, a už v prodejně jsem zkoušela, jestli není jen hezký, ale i bytelný. Pak si do něj zabalím dobrou náladu, jelení lůj, čepici, skladnou lehkou péřovku, knížku, slovník a také je dobré si na cesty vzít peníze,uzavírá se smíchem zrzka.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama