reklama

Co bude letos na Matějské? Třeba MIchal David

reklama

Již po 55. se letos otevřou brány holešovického Výstaviště, aby opět po roce přivítaly návštěvníky trdiční Matějské pouti. Její zahájení proběhne už 24. února v 10 hodin, atrakce však budou veřejnosti k dispozici až od 15. dubna 2018. Také pro letošní ročník si pro dětské i dospělé návštěvníky připravil organizátor akce, společnost Kočka s.r.o., opravdu bohatý program.

„Chystáme nové atrakce a den pro postižené děti, kterým zazpívá Michal David,“ prozradil na tiskové konferenci jeden z klanu Kočků s tím, že tento výjimečný den proběhne v pondělí 19. 3. 2018 v 11:00 – 15:00 hodin. Vstupné včetně holandských atrakcí bude v rámci této akce zdarma a od 15:00 – 17:00 hodin se bude na Křižíkově fontáně konat koncert s předními umělci.

Těšit se můžete ale také na 115 různých atrakcí z Čech, Holandska i dalších států Evropy. Těm nejmenším (do 10 let) je určeno okolo 30 různých atrakcí, jako jsou například autíčka, řetízkové, hydraulické i podlahové kolotoče, Buggy auta, malé tanky, nafukovací skákadla či vláčky. Starší a odvážnější návštěvníci si zase určitě rádi vyzkouší velká moderní technická zařízení, která budou opět instalována v českém i holandském lunaparku. Samozřejmě nebudou chybět ani tradiční atrakce jako je staročeská Lochneska, střelnice či tradiční horská dráha a obří kolo.

Spolupráce s dlouholetým holandským partnerem také přinese opět nějaké nové atrakce. Namátkou lze zmínit z novinek atrakci Extreem (Houpačka 70 m), Ubot (simulátor), Freier Fall (volný pád 90 m), další tradiční Booster, hydraulika Jumbo, strašidelný zámek Triller. Těšit se můžete i na 50 m vysoký řetízkový kolotoč, horskou dráhu Mouse a další desítky atrakcí včetně rozmanitých her zručnosti.

K Matějské pouti neodmyslitelně patří i další doprovodné aktivity. Děti se budou jistě radovat z veselých klaunů a dalších pohádkových bytostí či průvodu masek.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama