reklama

Václav Noid Bárta, Nela Boudová, Kamila Nývltová a plno dalších známých tváří se stalo součástí velkolepé módní přehlídky

reklama

Velkolepá módní přehlídka, která se včera konala v Paláci Žofín byla nejen ukázkou nádherných šatů z dílny návrhářky Terezy Sabáčkové, ale také promenádou známých osobností. Po mole se prošla nejen celá řada známých modelek jako je Taťána Makarenko, Nikol Švantnerová nebo Iveta Vítová, ale například i herečka Nela Boudová. Ta se i přesto, že nedávno oslavila své životní jubileum hrdě nesla v sexy krajkových modrých šatech, jež budily pozornost všech přítomných mužů.

Ale i dámy si přišly na své! Přehlídka jim nabídla pohled na svalovce, kteří se v jednu chvíli bez ostychu svlékli do trenek. Jedním z odhalených krasavců byl například Muž roku 2011 Michal Gajdošech.

Módní přehlídka kromě toho nabídla i velmi bohatý doprovodný program. Zazpíval Václav Noid Bárta, který pro tuto příležitost natočil také zajímavý videoklip, v němž se mihli i někteří další účinkující
jako Kamila Nývltová, smyčcové ženské trio Inflagranti a herečka Eva Čížkovská s dcerou Adélou Jelínkovou, jež akci moderovaly.

Na kukandu přišla také herečka Klára Issová, která se sice po mole neprošla, zato si mohla z pohodlí hlediště naplno užívat nádhernou podívanou. Plné dojmů byly také některé účinkující modelky, kterým tato akce navodila nostalgické vzpomínky na minulost.

„Pro mě takové krásné zpátky do minulosti, jelikož jsem po 3letech oblékla své finálové šaty na Miss Universe,“ napsala Nikol Švantnerová na instagramu. Příspěvkem na své sociální síti se pochlubila i známá módní blogerka Nikol Moravcová.

„Dneska večer zase za modelku – nevěstu… Ani nevím, jak se to stalo. Celej život nic a pak najednou ve 30ti hulahop! Tak kejvla jsem na to hlavně proto, že mi návrhářka Tereza Sabáčková, která má dneska na Žofíně přehlídku, bude šít moje opravdický svatební šaty,“ tetelila se blahem Nikol.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama