reklama

Bude to velké, bude to drsné! Nový K.O. magazín vás dostane

reklama

Je úplně jedno, jestli jste zatvrzelými fanoušky bojových sportů. Nový K.O. magazín, který od 15. dubna začíná vysílat televizní stanice SPORT 5, totiž bude nejen pro fajnšmekry a odborníky. Na své si zkrátka přijdou všichni, kdo mají rádi akci, hromady svalů a drsné muže i ženy. A  je úplně jedno, jestli si pletete Muhammada Aliho s náboženským fanatikem.

V novém magazínu jsou pro vás připraveny reportáže z různých akcí a těšit se můžete na zajímavého hosta přímo ve speciálním K.O. studiu! V každém díle se vám také představí konkrétní Gym, jeho trenéři, bojovníci i nejrůznější zajímavosti. Na závěr pořadu je pro vás připraven tzv. extra round, který se bude věnovat připravovaným akcím a aktuálnímu dění na poli bojových sportů a soutěži nejen pro pány o zajímavé ceny. O reportáže z konaných akcí se postarají reportéři Lenka Bartáková, Iva Burget a další. Pořadem bude provázet moderátor Matouš Rajmont.

Pokud se tedy chcete dozvědět novinky ze světa bojových sportů, načerpat informace o plánovaných akcích nebo se prostě jen podívat, jak dostává nakládačku někdo jiný než vy, je tohle pořad přesně pro vás. Přitom na SPORT 5 nejsou na tomto poli žádnými nováčky. Bojové sporty totiž na této stanici servírují v pravidelných a zároveň velmi chutných dávkách. Nevěříte? Tak se podívejte na jejich webové stránky (sport5.cz), už teď tam najdete spoustu zajímavých reportáží. Novinky ze světa bojových sportů můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Vysílací časy prvního dílu K.O. magazínu
premiéra: 15.4. 20:15
4x repríza: 16.4. 18:30, 17.4. 21:15, 18.4. 15:50, 19.4. 9:40

Foto: SPORT 5

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama