reklama

Poddejte se nákupní horečce s dubnovým programem Centra Černý Most

reklama

Chcete se dostat na přední světová mola, pohodlně nakupovat za skvělé ceny s tou nejlepší péčí, nahlédnout na indonéský ostrov Siberut nebo zajistit zábavný program dětem? K tomu všemu usnadní svým návštěvníkům cestu Centrum Černý Most v dubnu. Zavítat tam navíc bude možné i na Velikonoční pondělí.

Příležitost pro všechny, kteří kdy zatoužili stát se modelkou nebo modelem je opět tady. Casting Schwarzkopf Elite Model Look přichází společně s dubnovým programem Centra Černý Most. Návštěvníky centra tento měsíc čeká také cestovatelská přednáška se zakladatelem časopisu Koktejl – spisovatelem Josefem Formánkem, nákupní horečka Elle Shopping Fever s exkluzivní lounge, nedělní klavírní vystoupení Zuzany Dubnové a pravidelný zábavný program pro děti. Centrum Černý Most bude navíc zákazníkům otevřené i na Velikonoční pondělí, uzavřené budou dle zákona pouze obchody s plochou větší než 200 m2.

Dubnový program Centra Černý Most

 • 3. dubna – Siberut – ostrov šamanů
 • O kouzelnických rituálech, animistické víře Arat Sabalungan, tamním jazyce mentawajštině a dalších zajímavostech ostrova Siberut přijde vyprávět spisovatel Josef Formánek návštěvníkům Centra Černý Most. Zakladateli časopisu Koktejl tato krajina učarovala natolik, že ji navštěvuje již několik let. Další z cyklu cestovatelských přednášek, tentokrát s názvem „Siberut – ostrov šamanů“ se uskuteční 3. dubna od 18 hodin v multikině CineStar Centra Černý Most. Podmínkou účasti na přednášce je registrace do věrnostního klubu. Vstup zdarma.
 • Svět šamanů, kouzelnických obřadů a tanců uprostřed deštných pralesů bude po celý měsíc k vidění na fotografiích vystavených v prostoru před multikinem CineStar Centra Černý Most.
 • Každý měsíc je pro návštěvníky Centra Černý Most připravena nová výstava autentických fotografií zachycující různé světové oblasti a jejich kulturu. Konkrétní témata jednotlivých expozic jsou aktualizována na facebooku Centra Černý Most.
 • 13–15. dubna – Elle Shopping Fever s exkluzivním Shopping Fever Meeting pointem
  • Podlehnout nákupní vášni a nechat se hýčkat v exkluzivním Shopping Fever Meeting pointu. To mohou návštěvníci v rámci 9. ročníku nákupní horečky Elle Shopping Fever pouze v Centru Černý Most. Mají tak jedinečnou příležitost zkonzultovat svůj nový outfit se stylisty, odpočinout si, potěšit se dárky a kávou Starbucks zdarma nebo soutěžit o atraktivní ceny. Slevové kupony do obchodů jsou součástí dubnových vydání časopisů Elle, Marie Claire a Joy nebo za poplatek v aplikaci Shopping Fever, kterou si lze jednoduše stáhnout do mobilního telefonu
 • 21. dubna – Schwarzkopf Elite Model Look
  • Opět je tu šance pro ty, kteří hledají cestu na přední světová mola. V sobotu 21. dubna se v Centru Černý Most uskuteční casting prestižní celosvětové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Zúčastnit se ho mohou dívky mezi 13 a 21 lety s výškou nad 170 cm nebo mladí muži ve věku 15 až 23 let měřící alespoň 183 cm. Ambasadorkou letošního ročníku je Denisa Dvořáková. Pro všechny návštěvníky centra je připraven bohatý doprovodný program. „Těšit se mohou i ti, kteří se nechtějí přímo účastnit castingu. Vystoupí zpěvák Adam Mišík, přehlídku nových trendů v oblasti účesů a barev pro rok 2018 předvedou modelky Elite Model Management Prague a zájemcům poradí s péčí o vlasy odborníci značky Schwarzkopf. Proběhne také losování o zajímavé ceny,“ zve k návštěvě marketingová manažerka Centra Černý Most Michaela Matlasová.
 • Pravidelný program pro děti
 • Lekce jógy s profesionálními lektory nebo divadélka v dětském světě Maxíkov. To jsou pondělky a středy pro nejmenší v Centru Černý Most. Na podporu Nadačního fondu Yoga Help připravilo Centrum Černý Most pro všechny děti předškolního věku lekce jógy zdarma, a to každé pondělí od 15:15 hodin v zálivu u kina CineStar. Na speciální program mohou do světa dobrodružství Maxíkov dorazit každou středu, kde jsou pro ně připravena divadélka nebo tvůrčí činnost různých druhů. Podrobné informace naleznete na webových či facebookových stránkách.

Výhody členství ve věrnostním programu Centra Černý Most

 • Speciální podmínky při akcích – přednostní vstup
 • Stálé celoroční slevy – do vybraných obchodů a restaurací
 • Pozvánky na VIP akce – VIP lounge zdarma
 • Bezplatné služby osobní stylistky či chůvy – po předešlé rezervaci prostřednictvím e-mailu concierge@centrumcernymost.cz. K dispozici v odpoledních hodinách od úterý do čtvrtka.
 • Šatna zdarma – každý den od 9:00 do 21:00 hodin, vedle prodejny Lindex
 • Hodnotné dárky – během eventů, speciální soutěže na Facebooku atd. 

Registrovat se do věrnostního programu Centra Černý Most je velmi snadné. Žádost lze jednoduše vyplnit v centru u hostesek či pomocí aplikace Centra Černý Most, jež je ke stažení v Apple Store nebo Google Play.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama