reklama

Budeme se držet doživotně svého kopyta, tvrdí Malásek a Morávková

reklama

Kmotry knižních novinek bývají docela často. Mají rádi literaturu a samozřejmě i společnost. Autory memoárů se ovšem v dohledné i nedohledné budoucnosti být nechystají. Jak oba manželé, Petr Malásek a Dana Morávková shodně tvrdí, budou se vždy držet jen svého „kopyta“, tedy toho, co umí a co je baví.

„Mám ráda knížky, ovšem ubezpečuji své fanoušky, že žádné paměti nevydám a dokonce nemíním ani napsat kuchařku, kterou dnes vydává kdekdo. Takže zůstanu doživotně herečkou, a to čím žiji na jevišti a v soukromí zůstane navždy pro svět tabu. Nemám potřebu se o tom rozepisovat. A kdo chce recept na nějakou krmi, tak si ho určitě najde na facebooku nebo někde jinde a kvůli tomu nemusím veřejně prozrazovat své kuchařské speciality,“ s úsměvem vysvětlila Dana Morávková.

A manžel Petr souhlasně přikyvoval. Ani on prý jako milovník knížek, ovšem coby čtenář, nemíní vstoupit mezi autory.

„Absolutní souhlas. Oba dva preferujeme zmíněné heslo o ševci a kopytu – takže žádná kniha nebude. Desky, koncerty u mě, to ano, o literární bestselery se postarají fundovanější kolegové. Jo, mohl bych sepsat průvodce hospodama, kterými jsem prošel, ale když se nad tím zamyslím, to už tu bylo a opakování není v tomto případě matkou moudrosti. Ale přeci jen něco chystám, nebo chystáme. S Vaškem Koptou a manželkou dáváme do kupy muzikál, který by se mohl na jevišti objevit v příštím roce. Je s tím momentálně spousta práce. Měla by to být taková pohádka pro dospělé a pracovní název, který se ovšem bude ještě určitě několikrát měnit, je Čert Tě vem. Víc ale neprozradím,“ uvedl Petr Malásek. A jelikož se schylovalo ke křtu tří poetických knížek Miloše Mareše, omluvil se a šel splnit za asistence moderátorů Jana Antonína Duchoslava a Vaška Kopty, kmotrovsku povinnost.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama