reklama

Budou lítat třísky! Stihl TIMBERSPORTS Champions Trophy 2018 živě na SPORT 5

reklama

Adrenalinový sport ve kterém rohoduje síla a vítězí přesnost. Mezinárodní špička dřevorubeckého sportu se v Marseille utká o slávu na Champions Trophy 2018. Vy můžete být  u toho a vychutnat si napínavý večer v přímém přenosu. Ten na SPORT 5 startuje v sobotu 26. května v 19:00.

Stihl TIMBERSPORTS Champions Trophy míří do Francie, kde se v Marseile utkají ti nejlepší sportovní dřevorubci z celého světa. O vítězství si to rozdají ve čtyřech náročných disciplínách, ve kterých rozhoduje síla, přesnost a vytrvalost. Na elitní dřevorubeckou soutěž, která je považováná za nejtěžší ze všech se kvalifikovali opravdu jen ti nejlepší. Den D nastane 26. května, kdy se utká dvanáct národních šamionů před budovou MuCEM v blízkosti krásného městského přístavu.

Mezi soutěžícími v Marseille nebude chybět mistr světa Jason Wynyard. Novozélandská legenda dřevorubeckého sportu. Mezi další favority budou patřit také Kanaďan Stirling Hart a Čech Martin Komarek. Loni se z triumfu radoval Australan Brad De Losa. Druhý skončil Hart a třetí Komárek. Ve Francii se představí také zástupci USA, Austrálie, Polska, Itálie, Švédska, Rakouska a Velké Británie.

Foto: Smaragd media

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama