reklama

BVLGARI odhalilo novou jewellery kolekci v italských zahradách ve Villa di Maiano

reklama

Bulgari odhalilo novou High Jewellery kolekci inspirovanou krásou zahrad vzkvétajících během italské renesance. Gala večeře se uskutečnila ve Villa Di Maiano, překrásné vile na kopci otevírajícím dech beroucí výhled na italskou Florencii.

Hostitelem večera byl Jean-Christophe Babin, CEO společnosti Bulgari, a Carla Bruni, novodobá diva a tvář kampaní Bulgari. Okouzlující Carla s vytříbeným stylem ztělesňující snad všechny podoby italské krásy zářila zkrášlena novým High Jewellery náhrdelníkem s názvem Love’s paradise. Tento šperkařský skvost nese ve svém centru safír o váze 125,35 karátů a je doplněný o zářivé diamanty s váhou 33,18 karátů.
Mezi významnými hosty z řad mezinárodního tisku, známých osobností a VIP hostů byli herec a Bulgari ambasador Luke Evans, italská herečka a ambasadorka Save the Children Isabella Ferrari, německá celebrita HSH Princess Lilly zu Sayn Wittgenstein Berleburg, indická herečka  Sonam Kapoor, šéfredaktorka italského Vogue Franca Sozzani, model Toby Huntington-Whiteley, model Max Emerson, filantropka Becca Cason Thrash, moderátorka Sonia Raule, libanonsko-australská herečka Jessica Michelle a známá osobnost Fatima Fatima.

Luxusní místo pro akci

Villa di Maiano z 16. století byla právě díky svým zahradám perfektním místem pro představení nové kolekce inspirované souměrností a geometrií živých plotů a květinových záhonů. Při příchodu byl hostům nabídnut koktejl za doprovodu jemné melodie harfy, kterou vystřídala High Jewellery show v hlavní roli s modelkami procházejícími se již zmíněnými zahradami při magickém soumraku. Pro potěšení a zpříjemnění večera všem hostům, kteří zasedli při gala večeři, zahrála francouzská popová skupina Gipsy Queens. Příjemný večer se pozvolna vyvinul v party s živým DJ setem od Graziano Della Nebbia a ohňostroji. Nová kolekce nabízí 100 unikátních šperků a odkazuje k souměrnosti a geometrii živých plotů a květinových záhonů kvetoucích v dobách italské renesance, kdy architekti, malíři a sochaři velikosti Raffaela a Michelangela pozměnili pojetí krásy pod tíhou inspirace magického spojení mezi přírodou a uměním. Myšlenka včlenit přírodu do uměleckých děl je ztělesněna novými šperky Bulgari, kde jsou vzácné materiály modelovány do tvarů připomínajících architektonické motivy a květiny italských zahrad.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama