reklama

Bydlení pro rodiny: Slunné údolí pro děti i rodiče

reklama

Hledáte bydlení pro svou rodinu? Sníte o životě se zeleným údolím za zády, ale zároveň se nechcete vzdávat blízkosti města? Viladům Slunné údolí v Mariánském údolí v Brně-Líšni vás okouzlí neuvěřitelným prostředím a pohodlím, které umožňuje bydlení ve městě.

Mariánské údolí patří k nejkrásnějším lokalitám na území Brna. Nejezdí tu téměř žádná doprava, všude kolem je jen ticho, klid, les, rybníčky a spousta pěších a cyklostezek. Přímo v údolí leží park se zvířátky Eldorádo, bobová dráha a výletní restaurace, okolí nabízí řadu příjemných míst pro víkendové výlety, sport či odpočinek.

Bydlet tady je jako bydlet v přírodě, s tím rozdílem, že se do centra Brna autem dostanete do deseti minut. Díky své lokaci se bydlení v Mariánském údolí ideálně hodí pro rodiny s dětmi. Viladům Slunné údolí, jehož výstavba právě začíná, byl projektován právě s ohledem na potřeby rodin. Byty v domě jsou velké, slunné, s rozsáhlými obytnými prostory, terasami a prostornými koupelnami, nechybí tu šatny, komory, úložné prostory a kryté garáže.

Byty s dispozicemi až 4+kk mají nízké provozní náklady. „Viladům je nízkoenergetický, s kvalitním zateplením a tepelným čerpadlem pro ohřev vody a topení,“ říká Ivor Ševčík z All Inclusive Development, která záměr realizuje. Byty mají podlahové topení, dřevěné podlahy a elektronický vrátný systém. Zajímavým architektonickým prvkem budou zelené střechy, které společně s okolní zelení v létě ochrání před přehříváním domu a v zimě ho naopak pomůže tepelně izolovat.

Viladům nabízí také několik menších bytů 2+kk, které jsou skvělou příležitostí k pronájmu, nebo jako startovací bydlení. I tady oceníte extrémně nízké náklady na bydlení.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama