reklama

Čemu vděčí Dana Morávková za svoji krásu? My to víme!

reklama

Stále krásná a sexy! DANA MORÁVKOVÁ (45) vypadá, že nestárne. Jasně, z určité části za to mohou geny. Ale také fakt, že herečka o sebe pečuje. Nejrůznější zábaly a pleťové masky, to je její. Samozřejmě se s oblibou svěřuje do rukou odborníků. Kde je tedy její tajemství krásy?

Ošetření Tropical
Provoňte své tělo a dodejte mu energii. Dana Morávková nedá dopustit na omlazující zábal s tropickým ovocem, který působí proti stárnutí a vyrovnává tonus pleti. Ošetření začíná peelingem z tropického ovoce a mořské soli. Dalším krokem je jogurtový zábal, který také obsahuje polypeptidy mořského kolagenu, vitamin C, retinol, kyselinu hyaluronovou, sorbitol, mango, granátové jablko a vanilku. Na závěr je do pokožky vmasírován anti-agingový balzám s tropickým ovocem a retinolem, po kterém je pokožka krásně vypnutá a hydratovaná.

Přípravky Tropical
Rozmazlujte pokožku svého těla přípravky proti stárnutí s papayou nebo mangem a retinolem z řady Tropical, které úžasně voní, vyživují, hydratují a zlepšují elasticitu. Obsahují výtažky z exotického ovoce, které pleť zvlhčují a obnovují její pružnost. Polypeptidy mořského kolagenu a elastinu bojují s nedostatečnou pružností a předcházejí stárnutí. Extrakt z granátového jablka zjemňuje vrásky a vyhlazuje. Výtažek z měsíčku zase tiší, dezinfikuje a hojí. Řada obsahuje tělový peeling, tělový balzám a tělovou mlhu ve spreji pro celodenní osvěžení. Přípravky jsou vhodné pro všechny typy pleti a jejich pravidelné používání zanechává pokožku hedvábně jemnou, hydratovanou a mladistvou.

Oživení pleti s vitamínem C
Tato lázeňská kůra představuje účinnou směs stabilizovaného vitaminu C v kombinaci s nejnovějším podle špičkové technologie připraveným přípravkem vyrobeným z mrazem sušených mořských řas. Redukuje jemné rýhy, posiluje elasticitu a poskytuje úlevu pro pohaslou, sluncem poškozenou pokožku. Vaše pleť se znovu zjeví obnovená, pevná a neobyčejně hladká s jasnou zdravou barvou. Výhody Antioxidant – proti volným radikálům, redukuje jemné rýhy a vrásky, zvyšuje elasticitu, činí pokožku zcela zářivou, hlavní složky 25% vitamín „C“, mořská řasa, skvalenový olej, alginát Síran vápenatý. Více informací najdete na www.pevoniadayspa.cz.

Foto: Pevonia Dayspa

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama