reklama

Kdo je ta roztomilá buclatá holčička s plenkami? Zpívala v dívčí kapele a vzala si jednoho z nejkrásnějších fotbalistů světa

reklama

To snad ani není pravda. Toto tlusťounké miminko má být teď jednou z nejvyzáblejších módních ikon a manželkou bývalého fotbalisty, kterému ležel svět u nohou? Tomu se ani nechce věřit. Ale tato bývalá zpěvačka umístila na sociální síť dvě fotky se svou maminkou, když byla ještě malinká a svět se tím opravdu baví. Máma čtyř dětí si není moc podobná, že?

Už víte, o kom je řeč? Samozřejmě o VICTORII BECKHAM (40), která se proslavila především svou ultaštíhlou postavou. Takže fotka, kde má faldíky, je vážně k pokukání. Tím se návrhářka nejspíš snaží dokázat, že i když působí jako ledová královna, tak si občas sama ze sebe dokáže udělat pořádnou legraci. Za to, že byla kypřejší, se dnes rozhodně nestydí.

I její muž DAVID BECKHAM (40) je na svou ženu pyšný, když dokazuje, že postava opravdu není to jediné, co by ve své hlavě řešila. I když má pořád muší váhu, tak kdyby opravdu byla nemocná a měla anorexii, tak podobné fotky dávno spálí. Tato žena má opravdu mnoho tváří. Stačí se podívat na fotky, kde byla holčička a vážně se zasmějete. Tohle, že je ta „Spajska“, která se svou kapelou bořila hitparády, a ulovila opravdu fešného čutálistu?

Foto: archiv Victorie Beckham

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama