reklama

V centru Prahy se otvírá Debut Shop – obchod se světovým designem

reklama

V samotném centru Prahy, v Kaprově ulici, najdete nově otevřenou prodejní galerii Debut Shop, která volně navazuje na již zavedenou Debut Gallery na Malém náměstí. Kromě výběru z tvorby českých etablovaných umělců nabízí především dostupný a hravý zahraniční design.

„Moje idea konceptu Debut Shopu je hlavně o přinášení radosti. Radosti z nakupování a obdarování, o malých designových kouscích. Moc bych si přála, aby se k nám lidé vraceli a bavili se, mohli si vše vyzkoušet, osahat a ovonět. A pořídit si tak něco pro sebe nebo své blízké s jistotou, že to ‚něco‘ je bude těšit,“ říká majitelka Debut Shopu Kateřina Rezková, pro kterou je design a hledání nových talentů vášní. Nově vzniklý prostor, jehož dominantu tvoří svítidlo Phenomena od Bommy, navrhla Michaela Tomišková ze studia Dechem, precizní, na míru vyrobený nábytek zase dodala značka Master & Master.

Portfolio nového Debut Shopu zahrnuje především interiérové doplňky, šperky, módní doplňky, ale také kosmetiku a drobné dárky. Jednotlivé produkty jsou pečlivě vybírány majitelkou a kurátory tak, aby výběr odrážel současné trendy zahraničního designu a zároveň splňoval požadavky na autenticitu, kvalitu zpracování, ale především cenovou dostupnost. Kromě zahraničního výběru nabízí Shop oblíbené unikátní vázy Milana Pekaře, legendární síťovky Heleny Heinz či přírodní mýdla a svíčky St. Territory Martiny Matyášové.

Debut Shop charakterizuje koncentrace originálních nápadů, pozitivní energie a neotřelosti, proto jeho atmosféru můžete bez výčitek vychutnávat. Mimo již zmíněných na vás čeká italská kvalita ručně vyráběných brýlí Pagani, izraelská organičnost sochařského pojetí umělců ze SinD Studio, dánský typografický minimalismus Playtype či francouzská elegance svíček a mýdel Cousu de fil blanc a mnoho dalšího!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama