reklama

Česká Miss 2017 Michaela Habáňová: Na všechnu svoji výbavu potřebuje pět kufrů

reklama

Česká Miss 2017 Michaela Habáňová již v sobotu 11. listopadu odlétá reprezentovat Českou republiku na nejprestižnější světovou soutěž krásy Miss Universe do USA. Krásná hnědovláska přípravu na světovou soutěž určitě nepodcenila a přípravám věnovala mnoho týdnů, intenzivně pracovala na své postavě i angličtině.

Slavnostní večerní šaty má z dílny módní návrhářky Petry Pilařové a národní kostým, který v rámci finálového večera České Miss byl porotou zvolen jako nejlepší národní kostým, ušila studentka oděvního průmyslu Barbora Hošková. Na veškerou výbavu bude Míša potřebovat pět kufrů. Oficiálního představení šatů se zúčastnila i Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, která své nástupkyni předala rady a zkušenosti.

Michaelu na světovou soutěž vybavila večerními róbami módní návrhářka Petra Pilařová a vytvořila pro ni garderóbu, která se nese v noblesních světlých tónech, kdy hlavní barvy jsou bílá a cappucinová. „Šaty jsou zdobeny krajkami, tylem, saténem, rozevlátým sifonem i ručně ozdobeny korálky. Jednotlivé modely se budou dát různými způsoby kombinovat tak, že si Míša bude moci sama zvolit kombinace vrchních a spodních dílů šatů dle aktuální potřeby,“ uvádí módní návrhářka.

Habáňová prozradila, že finální podobu šatů domlouvaly společně: „Na šatech s Petrou Pilařovou pracujeme už několik týdnů. Návrhy jsme ladily tak, abych se v nich cítila co nejlépe, a proto jsme zvolily světlé barvy. V těch se opravdu nejlépe cítím. Volíme i zajímavé látky, abych mohla porotu i diváky co nejvíce zaujmout.“ 

Úřadující Česká Miss si s sebou veze také národní kostým, který symbolizuje lidový kroj a je nazvaný „My Czech Dream“ (můj český sen). Připravila ho pro ni studentka oděvního průmyslu Barbora Hošková: „Šaty jsou sice zmodernizované, ale prvky národního kroje jsou zachovány.“ Právě kostým od Báry Hoškové vybrala v průběhu finálového galavečera porota, kterou tento model nejvíce zaujal. Česká reprezentantka s sebou poveze také národní dar v podobě ručně šité panenky v kroji. Ta představuje právě Českou Miss 2017 v národním kroji.

Michaela pak při oficiálním představení šatů prozradila, jak pečlivě a intenzivně se na světovou soutěž krásy připravovala! „Snažila jsem se hodně pracovat na své postavě, jak cvičením, tak stravou. Měla jsem také lekce angličtiny s rodilým mluvčím, aby moje výslovnost byla co nejlepší. Chystám si otázky i odpovědi, které by mohly na soutěži zaznít, abych nebyla zaskočená a byla připravená na nejrůznější témata. Přeci jen říct co nejlepší odpověď a ještě k tomu v cizím jazyce před tisíci lidmi je poněkud stresující.“

Čím chce Česká Miss na soutěži zaujmout? „Rozhodně svým atypickým vzhledem pro Českou republiku, také by mi mohla pomoci moje povaha, díky které jsem uspěla v České Miss.“ A co dalšího si Habáňová s sebou sbalí na světovou soutěž krásy? „S sebou si beru čtyři velké kufry a jeden příruční. Jen jeden můj kufr zabírají boty a kosmetika, ale mám hodně oblečení, tak jsem na sebe zvědavá, jak to všechno sbalím.“

O tom, že Česká Miss odletí na Miss Universe připravena a bude Českou republiku reprezentovat co nejlépe, je vedení České Miss jednoznačně přesvědčeno. „Průběžně vidím, jak na sobě Míša maká, a to je nesmírně dobře. Ziskem titulu by její práce na sobě sama neměla skončit, ale naopak začít. Ona je inteligentní a pochopila to, proto si myslím, že skvěle připravená bude Českou republiku velmi dobře reprezentovat,“ řekla Eva Čerešňáková.

A z čeho má Miss obavy, které k takové soutěži samozřejmě patří? „Bojím se snad jen toho, jak zvládnu tři týdny být každý den na podpatcích. Myslím, že po návratu domů bude potřeba ošetření chodidel. Ale co, zvládly to jiné Miss, zvládnu to i já,“ uzavřela odhodlaně Michaela Habáňová.

Nová Miss Universe bude zvolena 26.listopadu v Las Vegas v aréně AXIS (rezort Planet Hollywood), která je považována za jedno z nejlepších míst pro show v Americe a hostila koncerty největší hvězd, např. Jennifer Lopez, Britney Spears, Lionel Richie… Přímý přenos finálového galavečera začíná v 19 hodin. Více informací naleznete zde: https://www.missuniverse.com

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama