reklama

Česká Miss Andrea Bezděková získala roční kontrakt v Portugalsku a vydělá si více jak milion korun

reklama

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková ve spolupráci s profesionálním týmem buduje svoji kariéru strmě vzhůru. Po první zahraniční modelingové zkušenosti z Portugalska je jasné, že si kufry bude balit podstatně častěji. Andrea totiž získala roční kontrakt s významným mezinárodním e-shopem zaměřeným na oblečení a v následujícím roce si vydělá přes milion korun. Úspěch však zaznamenává i v České republice – nedávno fotila kampaň pro největší kosmetický veletrh v Praze, stane se tváří kampaně módní značky a dostala nabídku na focení kampaně kabelek.

Z úspěchů, které vítězky předchozích ročníků České Miss v poslední době zaznamenávají, mám velkou radost. Díky úzké spolupráci s modelingovou agenturou Pure Model se daří dívky bookovat na prestižní zakázky, kampaně, i do zahraničí. Například Natálie Kotková se stala tváří švédské kosmetické značky, Karolina Mališová a Andrea Kalousová byly fotit v Dánsku celoevropskou kampaň oblečení a Michaela Habáňová bude cestovat po celý rok díky kontraktu s řeckou kosmetickou firmou. Průběžně si holky přijdou na nemalé honoráře, v řádech desetitisíců měsíčně,“ uvádí Eva Čerešňáková, ředitelka České Miss.

Pro Andreu Bezděkovou byla cesta do Portugalska první zahraniční modelingovou zkušeností, ale zvládla ji bez problémů. „Portugalsko pro mě zpočátku byla výzva, na druhou stranu já se ráda vrhám vstříc novému dobrodružství. Říká se, že nejhorší je začít, a svůj strach jsem překonala tím, že jsem si ještě ten večer sbalila kufry.“ Zisk kontraktu a s tím pravidelné cestování do Portugalska pak uvítala. „Mám štěstí na velkou koncentraci neskutečně přátelských lidí, ten tým je tam naprosto skvělý. Snaží se Vám to svým vřelým chováním co nejvíce zpříjemnit.“

Česká Miss 2016 sice portugalsky neumí, domluvit se anglicky však problém nemá. „Učím se anglicky už od základní školy, nemám s ní problém. Navíc, když jste tisíc kilometrů od domova, tak mi věřte, že si poradíte vždycky. Historie se neptá, zdali jste znali dokonalý slovosled anglických frází nebo jste na sebe mávali rukama a nohama,“ prozradila Andrea, která hned po návratu ze zahraniční cesty nafotila novou sérii fotek s fotografkou Lucií Kryštofovou, na kterých jí to neskutečně sluší.

„Nové fotografie zahrály významnou roli při jednání s dvěma novými klienty, pro které bude Česká Miss 2016 fotit v nadcházejících týdnech kampaně. Andreu čeká již brzy také další cesta do Portugalska,“ komentuje kariérní úspěchy Bezděkové Roman Holárek z Pure Model.

V září byla zvolena Česká Miss 2017 Michaela Habáňová, nástupkyně Andrey Bezděkové, která bude za pár dnů odlétat na nejprestižnější světovou soutěž krásy Miss Universe do Ameriky. Jak je se svojí nástupkyní spokojená královna krásy pro rok 2016? „Troufám si tvrdit, že Míša patřila k výrazným finalistkám od samého začátku. Já jsem se svoji nástupkyní naprosto spokojená!“

A jak na Miss Universe vzpomíná Andrea? „Světová soutěž pro mě byl zlatý hřeb mého kralování, který se definitivně zapsal do mých nejvlivnějších vzpomínek. Jsem za tuhle příležitost tak moc vděčná. Prožila jsem tam neobyčejně magické chvíle, ale i momenty naprostého vyčerpání. Každý den jste vedle osmdesáti nejkrásnějších žen světa, tři týdny nemáte tušení, co je to sluneční paprsek, chodíte spát v jednu ráno a v šest už musíte být s dokonalým make-up na snídani. Tohle je ta stinná stránka světových soutěží. Pak je tu ale finálový večer, který vám jen samotným slavnostním zahájením vyráží dech. Vzpomínám si na ten enormní příval adrenalinu,“ uzavírá své vzpomínky Česká Miss 2016.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama