reklama

Česká Miss Kratochvílová poprvé před kamerou!

reklama

Natáčením oslavy narozenin bývalého veksláka a nyní starosty Richarda (Josef Nedorost) na zámku Liblice u Mělníka pokračují práce na dvojce kultovní „vekslácké balady“ z konce 80. let Bony a klid. Kromě herců, kteří hráli v původním filmu, tedy Romana Skamene, Veroniky Jeníkové či Jana Potměšila, se v pokračování objeví nová mladá dvojice, Jakub Prachař v roli Martina a Gabriela Kratochvílová jako Richardova dcera Linda.

Pro Českou Miss 2013 je to první herecká zkušenost. „Role Lindy v pokračování dnes už legendárního filmu Bony a klid je pro mě určitě velkou výzvou. Ze začátku jsem měla obavy, zda to zvládnu, je to moje první filmová zkušenost a stále mám obrovský respekt především k režisérovi Vítovi Olmerovi, ale už si natáčení víc užívám a doufám, že to těm úžasným hercům, se kterými mám možnost točit, nepokazím“, směje se Gabriela. Natáčení filmu však musí Gabriela Kratochvílová spojit i s povinnostmi úřadující České Miss, takže souběžně točí také kampaň na castingy 10. ročníku soutěže krásy a zároveň se intenzivně připravuje na Miss Universe, která se koná v Moskvě. „Takže program mám teď hodně nabitý, ale zatím zvládám všechno skloubit a těším se, že po návratu ze světové soutěže to snad i dospím!“, doufá Gabriela Kratochvílová.

Bony a klid II – legenda pokračuje

Bony a klid II, komedie nabitá nečekanými dějovými zvraty, se bude natáčet do začátku listopadu v Praze a ve Středních Čechách, premiéra se předpokládá v 1. polovině roku 2014. Režisér a scenárista Vít Olmer se vrací nejen k původní herecké sestavě, ale ve filmu bude opět znít hudba Ondřeje Soukupa a britské kapely Frankie Goes To Hollywood. Producentem filmu Bony a klid II je NOGUP agency s.r.o. Co po 25 letech dnes dělá partička někdejších veksláků? Z vězení je dostala amnestie na začátku 90. let. Svět kšeftů s valutami a bony, nelegálně směňovanými poukázkami do obchodů s jinak nedostupným západním zbožím, je sice dávno pryč, ale způsobů, jak vydělat „rychlý prachy“, je pořád dost. Stačí vědět, jak na to – podvody s dotacemi, úplatky, tunelování, krádeže. Stejně jako ve filmu Bony a klid z roku 1987 i tentokrát příběh začíná příjezdem naivního mladíka Martina (Jakub Prachař). Nemá práci, rodiče, holku, ani kamarády. Zato má dluhy a jdou po něm vymahači. Do Prahy se vypravil z Boleslavi sehnat peníze. Pak už stačí, aby potkal Bínyho (Roman Skamene), který už zase šlape chodník, nyní však pouze jako naháněč cizinců před restaurací na Staromáku. Osamělý Bíny vycítí v outsiderovi Martinovi možného parťáka pro nejistou budoucnost a zatáhne ho do svých kšeftíků…

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama