reklama

Česká Miss představila nové finalistky a odtajnila aktuální novinky

reklama

Semifinále národní soutěže krásy Česká Miss proběhlo dne 30.9. 2020 v pražském Hotelu NH Collection a my již známe jména čtrnácti finalistek, z nichž jedna usedne na trůn královny krásy. Vzhledem k aktuální situaci se Česká Miss rozhodla finále soutěže uspořádat až v příštím roce, dívky jsou tedy již finalistkami České Miss pro rok 2021.

Posunutí finále do příštího roku není však jedinou novinkou, kterou Česká Miss v rámci tiskové konference odtajnila. Namísto finále se vedení soutěže rozhodlo uspořádat v letošním roce charitativní Bazar České Miss a navazující charitativní galavečer, jehož výtěžek poputuje Nadaci Vize Dagmar a Václava Havlových. S paní Dagmar Havlovou Česká Miss tímto zahájila dlouhodobou spolupráci. „Finále České Miss letos 2020 nebude. Situace se nelepší a covidové období bohužel ničí životy mnoha lidí. Rozhodli jsme se tedy věnovat poslední měsíce tohoto roku pomoci druhým a samozřejmě s ohledem na vládní nařízení uspořádat Charitativní galavečer Česká Miss 2020 ve spolupráci s Nadací vize 97 Dagmar a Václava Havlových. Je nám opravdu ctí, že paní Havlová bude součástí akcí, které máme v plánu,“ uvedla obchodní ředitelka České Miss Veronika Farářová a zároveň dodala: „O termínu konání finále České Miss 2021 vás budeme brzy informovat, v tuto chvíli je pro nás prioritní věnovat naši energii potřebným.”

Třicet dívek, které postoupily ze základních castingů se během semifinále představilo ve třech kolech. Nejprve před porotu složenou z partnerů soutěže a bývalých vítězek předstoupily v rámci rozhovoru, následně předvedly ukázky svých volných disciplín a na závěr je čekala promenáda v plavkách. Čtrnáct finalistek v příštích měsících čeká nejen soustředění, ale také workshopy a další partnerské akce. V průběhu těchto aktivit dostanou finalistky možnost se vyprofilovat a ukázat, zda mají na to účastnit se velkého finále. Počet dívek, které dostanou šanci utkat se o korunku, je primárně určen na 10.

„Veškeré dívky, které bojovaly na semifinále o postup do finálové 14 mají můj velký obdiv. Za mě to zvládly na výbornou a ani po celém náročném dni jim nezmizel z tváří úsměv. Jsou krásné, milé, šikovné, a hlavně to jsou bojovnice! Už teď se těším na práci s nimi a celou přípravu na finálový galavečer,“ uzavřela ambasadorka soutěže Eliška Bučková.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama