reklama

Kamarád taky rád…s kým se schází Mahulena Bočanová?

reklama

Vztahy herečky Mahuleny Bočanové jsou vždy vášnivě propírané veřejností. Možná snad proto, že si sama Bočanová své soukromí pečlivě střeží, a kvůli dceři Márince do něj vpouští jenom ty, kterým stoprocentně důvěřuje.

V poslední době je charismatická herečka často ve společnosti podnikatele Romana Klimka, místo vztahu spolu ale budují byznys.

„Známe se spolu 30 let a Romanova manželka je má kamarádka. Vždycky jsme si navzájem pomáhali, když bylo třeba,“ vysvětluje herečka. Sama prý není žádná byznysmenka, proto přišla s vlastním nápadem, jak nově otevřené GrilCentrum u pražské Harfy podpořit: „každý měsíc pořádáme kurzy grilování se mnou a mým hostem. Na zahajovací akci jsem si pozvala rovnou tři – Markétu Hrubešovou, Romanu Pavelkovou a Honzu Kopečného.“

Nový projekt grilovací akademie je pro herečku hlavně srdeční záležitost, jelikož své pracovní aktivity se rozhodla během karantény zásadně přehodnotit. „Čuchla jsem si k tomu, jak se dá žít, když nejste pod stresem a nemáte tři práce najednou,“ svěřila se. Nový režim zásadně prospívá Mahulenině dceři, a proto se herečka rozhodla výrazně omezit své působení v divadle, které je časově náročné, a věnovat se hlavně televiznímu natáčení.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama