reklama

Česká republika zažije peklo – míří sem drsní hoši z Dog Eat Dog!

reklama

Celosvětově známá legendární kapela Dog Eat Dog míří do České republiky a jak sami slibují, je se na co těšit! Tato americká kultovní formace známá především z devadesátých let zde v rámci své koncertní šňůry zazpívá hned v osmi městech své největší hity a, jak je u ní zvykem, rozpoutá opravdové peklo! A pozor – hoši z Dog Eat Dog mají obrovskou slabost pro české holky a pivo…

Dog Eat Dog je bezesporu jednou z nejznámější crossoverových kapel 90. let, která kombinuje prvky rocku, ska, punku nebo hip-hopu. Jako jedna z prvních kapel spojila tvrdou rockovou muziku s rapem a saxofonem. Díky tomuto spojení si získala řady fanoušků po celém světě. Turné kapely začíná 2. května v Mariánských Lázních a svůj hudební maraton po Česku ukončí 10. května v Týništi nad Orlicí. Mezitím je můžete slyšet v Třebíči, Krnově, Frýdku Místku, Jindřichově Hradci, Kadani i v Praze. Pokud chcete zažít hardcorovou atmosféru a zapogovat si v rytmu Dog Eat Dog – máte nyní šanci! Kapela na sebe prozradila, že všichni její členové se rádi vrací do České republiky, jelikož si vždycky odvezou spoustu neopakovatelných zážitků. „Asi nejvíce se nám líbí české holky a taky nám hodně chutná české pivo,“ usmíval se frontman a zpěvák John Connor, který před každým svým koncertem posiluje a skáče přes švihadlo. Je známý také svou fanouškovskou vášní k hokeji a to především k českému útočníkovi Jardovi Jágrovi. Ve svém volném čase se kluci věnují svým každodenním povinnostem a rodinám, a když mají trochu času navíc, provětrají si hlavy na snowboardu nebo skateboardu.

Hlavní hvězdy  

V posledních letech vystoupili jako hlavní hvězdy velkých českých open air festivalů, například Sázavafest 2010, Trutnov Open Air 2005, Noc Plná Hvězd 2006, Majáles festival tour 2007, Rockoupání 2007 nebo JAM festival 1995. Dog Eat Dog vznikli v roce 1993 z bývalých členů legendárních Mucky Pup a následovali úspěch Anthrax, kteří jako první zkombinovali tvrdý rock s hip-hopem. V tu samou dobu vydali mini-LP ´Warrant´, které hned nastartovalo jejich hvězdnou kariéru. O rok později vydali své první velké album ´All Boro Kings´, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně. V roce 1996 jim vyšlo album ´Play Games´, které bylo produkováno hvězdnými producenty, jako např. the Butcher Brothers (Cypress Hill, the Fugees) a hostovali na něm Ronnie James Dio a RZA z Wu Tang Clan. V roce 1999 Dog Eat Dog vydali album ´Ampeg´, které potvrdilo postavení skupiny na scéně, poté v roce 2002 skupina vydala album ´The Best and The Rest´, což bylo The Best of album. V roce 2006  vydali zatím své poslední album ´Walk With Me´.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama