reklama

Diamond Race Party zaCVRKá módou

reklama

Milujete fashion? Sledujete trendy, co vládnou módnímu světu? Pak si nenechte ujít módní přehlídku obchodu CVRK na Diamond Race Party.  Ta se koná 31. 5. v prestižním pražském Top Gear Baru. Nejen, že si parádně zatancujete pod taktovkou Dj Pietra a Dj Swedera, osvěžíte se sklenkou Moët Chandon, ale také poznáte skvělé módní kousky od českých designérů.

Přehlídce kralují dvě naprosto jedinečné návrhářky Lucia Verona a Anna Jánská, které jsou součástí prodejní galerie CVRK. Každopádně je jisté, že po téhle módní přehlídce si budete spokojeně poCVRKávat, protože nuda to rozhodně nebude. Doslova se na chvíli přenesete na módní molo do toho velkolepého módního průmyslu, kterému vévodí krása, šmrnc, elegance a luxus! Navíc jestli i Vy máte občas chuť si tvořit vlastní modely, máte skvělou šanci poznat tým CVRKu! Zkusit se stát jedním z designérů, kteří ve CVRKu prodávají a rozjet vlastní fashion kariéru. Napište si do kalendáře: sobota 31. května, v Top Gear Baru v Hybernské ulice. Vstupné je dobrovolné, ale pokud přispějete, vaše peníze půjdou na nadaci Bohatý sirotek. (www.bohatysirotek.cz)

Pár slov o CVRKu

CVRK je showroom a prodejní galerie pro začínající a úspěšné designery. Najdete v něm především módu, šperky a módní doplňky. A jestli uznáváte staré dobré pořekadlo „zlaté české ručičky“?, u nás jste správně. Protože uvnitř obchodu se skrývá „fashion paradise“ pouze od českých návrhářů, designérů a šperkařů.  Na pár metrech čtverečních, na luxusní adrese přímo v samém srdci Václavského náměstí (v pasáži U Stýblů) na Vás vykoukne originální, ručně šitá móda nejen od známých značek, také i od těch, o kterých není v médiích tolik slyšet, ale které stojí za to poznat. Jejich krédem je kvalita, nápaditost, odlišnost a originalita. Ve CVRKu nenajdete žádný kus stejný, nic tam není dvakrát a všechny výrobky jsou zcela jedinečné. Další dobrou zprávou je, že se můžete obléknout od hlavy až po paty, sortiment tvoří nejen oblečení, ale zkrátka vše kolem módy na jednom místě.  A jestli tomu nemůžete uvěřit, tak se zajděte přesvědčit. CVRK sídlí v pasáži U Stýblů a otevřeno má od pondělí do soboty mezi 11 a 19 hodinou. Bav se! A CVRKej s námi! Více o CVRKu na https://www.facebook.com/cvrkot nebo www.cvrk.cz.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama