reklama

Česko má nového interpreta. Je jím charismatický Matej Kolak

reklama

V showbyznysu je zatím neznámý, jeho jméno se vám ale brzy vryje do paměti. Osmnáctiletý Matej Kolak chce na hudební scénu vnést nový vítr, a tak pod záštitou hudebního labelu Mad Baker Music představuje svou první autorskou píseň s názvem Torn Damn Soul.

Narodil se v Česku, ale jeho tatínek pochází z Bosny a Hercegoviny. Už na první pohled se Matej Kolak velmi liší. Kromě tvrdých rysů v obličeji a kučeravých vlasů má neuvěřitelně zajímavou barvu hlasu a nezaměnitelný tenor, který předvedl právě ve své první autorské skladbě Torn Damn Soul, ke které natočil klip plný emocí.

,,Je o lásce, kterou si nejsem jistý a v průběhu té písničky se snažím přijít na to, jestli to opravdu chci nebo ne,” říká o své písni Matej, který by rád na českou hudební scénu vnesl nový vítr. ,,Chtěl bych změnit tento sterilní hudební průmysl, který v Čechách máme. První písnička mi sice vychází v angličtině, ale v dalších už budu zpívat česky. Dřív jsem sníval o tom, jak prorazím do světové hudby a stanu se vlastně prvním Čechem, který by to dokázal,” odhaluje své sny, ale zároveň zůstává nohama pevně na zemi. ,,Tahle myšlenka mě sice pořád dost láká, ale myslím, že není v mých silách toho dosáhnout a kvůli tomu jsem se rozhodl pro češtinu. Zaměřím se na domácí prostředí a zkusím upoutat lidi v Čechách a na Slovensku,” dodává, že by rád nejdříve osvěžil domácí půdu.

A protože je zpěvák velmi aktivní a má rád zábavu, je mu blízký energický styl hudby. ,,Chtěl bych dělat pop-rock nebo spíš jen klasický rock plný čisté nefalšované energie,” směje se.

Mimo to, že je Matej velmi talentovaný, také prozradil, že je i nezadaný. Jistě si tak brzy vytvoří základnu věrných fanynek. A jak by měla vypadat jeho vyvolená? V tom má umělec jasno. ,,Líbí se mi brunety a celkově menší holky, se kterýma je sranda a dokážou se s tebou bavit i o vážných věcech,” uzavírá.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama