reklama

Český olympijský tým se v OC Quadrio přiblíží všem fanouškům

reklama

V Obchodním centru Quadrio na Národní třídě otevře Český olympijský tým 27. května dva unikátní prostory, které ocení nejen sportovní příznivci. Navíc zde bude i představena Rio olympijská kolekce, poprvé před zraky široké veřejnosti.

Fan zone Czech Team bude během nabitého letního programu sloužit ke každodennímu setkávání českých sportovních nadějí s fanoušky a médii. Fan shop Czech Team nabídne oblečení, dresy a upomínkové předměty v národních barvách, které uvítají všichni diváci největší sportovní událostí tohoto roku. Oficiální Rio olympijská kolekce 2016 bude v OC Quadrio představena ve čtvrtek 26. května v 19 hodin. Novou kolekci společně odhalí sportovci, modelky, modelové a další hosté. Akce proběhne napříč všemi patry nákupní galerie a navíc bude přenášena na obrazovky umístěné v rámci obchodního centra.

OC Quadrio je podporovatelem Českého olympijského týmu v letech 2016 – 2018, tudíž zůstane místem pro setkávání s Českým olympijským týmem a jeho aktivitami v centru Prahy nejen během letních měsíců. V průběhu celého roku jsou na programu pravidelné akce zaměřené na české fanoušky. Ti se mohou těšit na autogramiády, křty knih, výstavy i osvětové akce určené mladým sportovcům a dětem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama