reklama

Český “Rocky” a sexy muzikálový herec a zpěvák Peter Pecha prožil velkou romantiku v Paříži!

reklama

Peter Pecha patří již k velmi respektovaným a také oblíbeným hercům a zpěvákům nejenom na české muzikálové scéně. Představitel Rockyho ve stejnojmenném muzikálu, ale i řady dalších rolí, třeba v muzikálech Mamma Mia nebo Mýdlového prince, vyrazil za relaxem, ale i velkou romantikou do metropole zamilovaných. A nebyl rozhodně sám.

Pecha, který se nedávno zasnoubil se svou přítelkyní, rovněž herečkou Kateřinou Sedlákovou, se společně s ní vydali do Paříže. A o tom, že to byla romantika se vším všudy, nemůže být pochyb.

„Jelikož na sebe kvůli pracovnímu vytížení nemáme moc času, tak to byl výlet plánovaný už pár měsíců předem. Museli jsme zesynchronizovat diáře a sjednotit se na společných volných dnech. Paradoxně to vyšlo na květen “lásky čas” a ještě k tomu jsme se rozhodli pro Paříž. Ideál,” prozradil Peter Pecha.

Ve francouzské metropoli strávili čtyři dny, kdy oběhali některé památky jako Louvre, Sacre Coeur, Versailles, Eiffelovu věž, Moulin Rouge… „Dokonce jsme bydleli přímo na Montmartru,  takže jsem si byl vlastně pracovně prochodit místa, o kterých hraju jak v Muži se železnou maskou, tak v Mušketýrech nebo Angelice. Moc jsme si to užili. Nikdy jsem nečekal, že budu tak ohromen Eiffelovkou. Je to teda obrovská romantika. A hlavně večer, kdy se celá rozzáří…,” rozplíval se urostlý zpěvák a herec, který kromě jiného vystupuje i se svou kapelou Puppet POV.

A jak Peter, tak i Kateřina prozradili i něco o společné budoucnosti. „Zasnoubení jsme sice už od Vánoc, ale svatbu plánujeme až na příští rok. Chceme si to všechno v klidu připravit a užít si to co nejvíc,” svěřila se Kateřina Sedláková, pro kterou je Peter tím skutečným Panem božským.

Při cestě zpět domů prožili také trochu adrenalinu. „Málem jsme nestihli letadlo! Autobus, který nás měl odvézt na letiště nejel, tak jsme museli dalším. A ten kvůli zácpám a stávce v Pařži jel na letiště místo 20min až hodinu. Takže to bylo jako z filmu. Sprint přes celé letiště, halu, přímo do letadla,” dodal s úsměvem Pecha, který teď zážitky z Paříže bude žít ještě několik dalších týdnů…

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama